Amator - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Pozostałe

VI CrossCountry Ziemi Sochaczewskiej - Kurdwanów, 6 września 2009
Artur Wrzesiński
Marta Kryska
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

4

Robert Szymański

SC Spała

19

1:31:53.113

25

2

44

Mariusz Czachor

19

1:32:16.165

22

3

20

Adam Trzaskoma

19

1:32:26.590

20

4

23

Paweł Grabowski

19

1:32:43.564

18

5

117

Sławomir Jabłoński

19

1:34:11.561

16

6

130

Andrzej Sitarski

18

1:31:30.189

15

7

25

Marek Jakubiak

18

1:31:36.479

14

8

17

Adam Malczak

18

1:35:01.435

13

9

31

Grzegorz Skibiński

17

1:30:31.809

12

10

100

Marcin Piec

17

1:32:02.072

11

11

72

Jan Żukowski

17

1:33:09.011

10

12

412

Maciej Rybiałek

17

1:33:35.097

9

13

9

Maciej Wojcieszek

17

1:34:04.882

8

14

413

Tomasz Rybiałek

17

1:34:26.435

7

15

133

Marcin Nowak

16

1:30:25.864

6

16

12

Arkadiusz Kreszlewicz

16

1:31:06.111

5

17

2

Tomasz Nosal

16

1:31:39.863

4

18

64

Piotr Moszpański

16

1:34:03.441

3

19

56

Michał Klonowski

16

1:34:20.128

2

20

1

Radosław Michalski

16

1:34:33.774

1

21

71

Tomasz Bramson

16

1:35:05.579

22

61

Andrzej Malewski

GKM Grodzisk

15

1:32:41.204

23

82

Sławomir Sulgostewski

KM Szarak Sochaczew

15

1:32:56.282

24

7

Daniel Sobczyk

15

1:33:13.563

25

75

Piotr Zarzeczny

KM Szarak Sochaczew

15

1:33:23.833

26

8

Radosław Lisowski

15

1:33:52.089

27

66

Sławomir Wiśniewski

15

1:34:26.597

28

42

Radosław Mazurkiewicz

15

1:34:56.968

29

13

Bartłomiej Kowalski

14

1:30:54.346

30

62

Bogdan Chrzanowski

14

1:31:11.925

31

108

Tomasz Mirowski

14

1:32:56.207

32

19

Albert Bryczkiewicz

14

1:33:33.098

33

28

Mateusz Witkowski

14

1:33:53.023

34

112

Hubert Barszczewski

14

1:34:13.160

35

215

Tomasz Żukowski

13

1:34:43.000

36

193

Robert Malisiewicz

12

1:32:34.369

37

333

Krystian Dudziński

12

1:33:40.474

38

5

Michał Grochowski

12

1:34:43.563

39

77

Jarosław Flaszczewski

11

1:33:34.953

40

103

Piotr Jaszewski

8

1:16:33.123

41

21

Paweł Matuszewski

8

1:30:31.349

42

22

Daniel Pływaczewski

3

25:13.231

43

11

Bogdan Sobol

3

26:58.141

44

41

Andrzej Szymański

3

27:28.870

45

200

Mariusz Porszewski

3

30:40.872

46

114

Krzysztof Banaszewski

1

14:27.282

47

108

Justyna Plich

0

8:24.455