https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Pozostałe
VI CrossCountry Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 6 września 2009
Artur Wrzesiński
Marta Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #62 Kacper Kamiński
2 - #71 Rafał Kamiński
3 - #517 Adam Kwiecień
4 - #535 Andrzej Czaplicki
5 - #7 Mirosław Wojnowski
6 - #24 Łukasz Lewy
7 - #593 Jakub Ziemiecki
8 - #700 Kamil Wiśniewski
9 - #501 Łukasz Frankowski
10 - #777 Wojciech Sobociński
11 - #715 Tadeusz Wiśniewski
12 - #1 Daniel Szymanik
13 - #27 Łukasz Woszczak
14 - #530 Artur Błański
15 - #65 Grzegorz Masirek
16 - #77 Tomasz Buczek
17 - #6 Jacek Przydatek
18 - #13 Łukasz Piórkowski
19 - #33 Dariusz Zawierucha
20 - #4 Jarosław Siupczyński
21 - #43 Janusz Grzelewski
22 - #22 Daniel Sępkowski
23 - #47 Hubert Ślusarczyk
24 - #222 Sławomir Boczek
25 - #40 Artur Skorupa
26 - #76 Krzysztof Sikora
27 - #2 Michał Jaszewski
28 - #111 Piotr Witkowski
29 - #622 Artur Lewandowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #62 Kacper Kamiński
2 - #71 Rafał Kamiński
3 - #517 Adam Kwiecień
4 - #535 Andrzej Czaplicki
5 - #7 Mirosław Wojnowski
6 - #24 Łukasz Lewy
7 - #593 Jakub Ziemiecki
8 - #700 Kamil Wiśniewski
9 - #501 Łukasz Frankowski
10 - #777 Wojciech Sobociński
11 - #715 Tadeusz Wiśniewski
12 - #1 Daniel Szymanik
13 - #27 Łukasz Woszczak
15 - #65 Grzegorz Masirek
16 - #77 Tomasz Buczek
17 - #6 Jacek Przydatek
18 - #13 Łukasz Piórkowski
19 - #33 Dariusz Zawierucha
20 - #4 Jarosław Siupczyński
21 - #43 Janusz Grzelewski
22 - #22 Daniel Sępkowski
23 - #47 Hubert Ślusarczyk
24 - #222 Sławomir Boczek
25 - #40 Artur Skorupa
26 - #76 Krzysztof Sikora
27 - #2 Michał Jaszewski
28 - #111 Piotr Witkowski
29 - #622 Artur Lewandowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Kamiński
5:10.111
14:02:08.046
1
5:06.359
47.0
10:16.470
14:07:14.405
+50.646
4:15.713
2
5:29.696
43.7
15:46.166
14:12:44.101
+1:11.992
4:17.704
3
5:39.562
42.4
21:25.728
14:18:23.663
+1:15.390
4:24.172
4
5:00.940
47.9
26:26.668
14:23:24.603
+32.780
4:28.160
5
5:19.820
45.0
31:46.488
14:28:44.423
+48.816
4:31.004
6
6:04.127
39.5
37:50.615
14:34:48.550
+1:29.454
4:34.673
7
5:11.984
46.2
43:02.599
14:40:00.534
+43.715
4:28.269
8
5:07.264
46.9
48:09.863
14:45:07.798
+37.571
4:29.693
9
5:02.453
47.6
53:12.316
14:50:10.251
+34.911
4:27.542
10
5:15.158
45.7
58:27.474
14:55:25.409
+34.751
4:40.407
11
5:23.063
44.6
1:03:50.537
15:00:48.472
+45.976
4:37.087