E2/E3 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Dolnego Śląska

IV Runda Pucharu Dolnego Śląska - Winów, 20 września 2009
Maciej Wróblewski
Andrzej Gogulski
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

205

Tadeusz Brukało

15

1:58:36.969

25

2

208

Krzysztof Mazoruk

14

1:52:26.931

+1 okr.

22

3

211

Robert Soćko

Siedlęcin

KTM

14

1:55:05.210

+1 okr.

20

4

226

Damian Kurowski

KTM

14

1:57:14.607

+1 okr.

18

5

224

Jacek Faron

13

1:56:23.773

+2 okr.

16

6

230

Artur Oleksak

KTM

13

1:56:38.828

+2 okr.

15

7

222

Tomasz Jałowiec

13

1:56:44.725

+2 okr.

14

8

212

Marek Chodziecki

KTM

13

1:58:49.298

+2 okr.

13

9

295

Rafał Boroń

NZ

KTM

12

1:51:02.591

+3 okr.

12

10

223

Andrzej Biały

12

1:53:42.188

+3 okr.

11

11

209

Alan Andzejewski

12

1:53:43.876

+3 okr.

10

12

217

Michał Kostęski

12

1:54:44.737

+3 okr.

9

13

216

Mirosław Kobienia

12

1:56:09.108

+3 okr.

8

14

227

Łukasz Bierka

12

1:56:28.964

+3 okr.

7

15

214

Dariusz Nalewajek

12

1:58:06.208

+3 okr.

6

16

213

Grzegorz Halczuk

Yamaha

12

1:58:39.540

+3 okr.

5

17

206

Jarosław Kargul

11

1:51:40.280

+4 okr.

4

18

219

Krzysztof Kowaski

11

1:51:50.013

+4 okr.

3

19

203

Łukasz Munia

CSM Hałda

11

1:53:34.521

+4 okr.

2

20

244

Dariusz Karwacki

11

1:57:57.829

+4 okr.

1

21

821

Radosław Boroń

NZ

KTM

10

1:49:00.822

+5 okr.

22

220

Grzegorz Wawrow

9

1:45:37.862

+6 okr.

23

228

Stanisław Zięba

9

1:51:38.090

+6 okr.

24

210

Adrian Sadowski

9

1:52:05.969

+6 okr.

25

204

Artur Borucki

CSM Hałda

8

1:21:50.609

+7 okr.

26

231

Eligiusz Olszewski

8

1:50:48.505

+7 okr.

27

218

Waldemar Porucznik

KTM

8

1:55:28.897

+7 okr.

28

202

Marek Markiewicz

8

1:58:40.316

+7 okr.

29

225

Marek Feliks

7

1:03:08.322

+8 okr.

30

215

Marcin Szewczyk

3

34:50.416

+12 okr.

31

207

Łukasz Miedziak

3

35:45.141

+12 okr.

32

201

Marcin Karandys

CSM Hałda

0

2:00.193

+15 okr.