E1 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Dolnego Śląska

XVIII Piknik Cross Country - Siedlęcin, 19 kwietnia 2009
Andrzej Rencz
Marek Kisiel
Lech Szczukowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Adam Gaweł

KTM

17

2:05:55.548

25

2

50

Kamil Gmyrek

17

2:06:27.315

+31.767

22

3

57

Dawid Łagowski

KTM

16

2:00:59.815

+1 okr.

20

4

60

Kamil Woźniak

16

2:02:04.258

+1 okr.

18

5

62

Bert Dichid

16

2:02:51.405

+1 okr.

16

6

42

Miłosz Brudziński

16

2:05:35.535

+1 okr.

15

7

49

Konrad Kamiński

15

1:59:48.255

+2 okr.

14

8

11

Mateusz Rzepka

15

2:01:41.953

+2 okr.

13

9

3

Andrzej Wierzba

KTM

15

2:01:58.583

+2 okr.

12

10

13

Marcin Pietrzyk

Yamaha

15

2:03:46.116

+2 okr.

11

11

59

Dariusz Żytkiewicz

15

2:03:55.180

+2 okr.

10

12

46

Radosław Sprawka

BKMC Bogatynia

15

2:04:45.282

+2 okr.

9

13

58

Mateusz Owczarek

15

2:07:59.632

+2 okr.

8

14

52

Kamil Korkuz

KTM

14

1:59:42.923

+3 okr.

7

15

64

Łukasz Miliszkiewicz

14

1:59:53.284

+3 okr.

6

16

63

Kacper Adamczyk

14

2:00:06.498

+3 okr.

5

17

55

Marek Gorzelak

14

2:02:46.452

+3 okr.

4

18

8

Witold Gosthorski

Honda

14

2:02:58.624

+3 okr.

3

19

61

Piotr Chutkiewicz

14

2:05:37.338

+3 okr.

2

20

4

Michał Mikulski

KTM

14

2:06:26.498

+3 okr.

1

21

48

Krystian Ciszewski

14

2:06:58.487

+3 okr.

22

51

Maciej Ancerowicz

13

2:00:03.509

+4 okr.

23

37

Szymon Wawrzyniak

13

2:01:49.569

+4 okr.

24

43

Piotr Zając

CSM Hałda

13

2:02:20.268

+4 okr.

25

15

Marcin Bieniaszewski

13

2:04:15.937

+4 okr.

26

44

Leszek Stępień

Honda

13

2:06:47.037

+4 okr.

27

40

Maciej Malec

13

2:07:29.517

+4 okr.

28

41

Patryk Żydak

CSM Hałda

12

2:02:08.199

+5 okr.

29

38

Arkadiusz Klepczarek

12

2:02:23.360

+5 okr.

30

66

Maciej Moralewicz

12

2:04:11.605

+5 okr.

31

53

Rafał Marzewski

12

2:05:40.884

+5 okr.

32

45

Zbigniew Pytel

12

2:07:48.654

+5 okr.

33

56

Sebastian Nowak

12

2:08:43.218

+5 okr.

34

67

Sebastian Wójcik

12

2:09:03.210

+5 okr.

35

47

Norbert Sprawka

NZ

11

2:06:18.226

+6 okr.

36

1

Rafał Westerlich

KTM

4

36:33.805

+13 okr.

37

65

Artur Szarłan

4

40:20.584

+13 okr.

38

35

Paweł Krasicki

3

45:50.221

+14 okr.

39

54

Grzegorz Pokorski

1

16:30.197

+16 okr.

40

36

Gracjan Rataj

1

2:07:53.805

+16 okr.

41

39

Łukasz Walczuk

+17 okr.