E2/E3 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Dolnego Śląska

XVIII Piknik Cross Country - Siedlęcin, 19 kwietnia 2009
Andrzej Rencz
Marek Kisiel
Lech Szczukowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

284

Damian Kurowski

17

2:03:56.183

25

2

226

Marek Chodziecki

KTM

16

2:00:36.366

+1 okr.

22

3

256

Marcin Kruger

16

2:04:39.859

+1 okr.

20

4

263

Marcin Jaros

15

2:00:31.717

+2 okr.

18

5

203

Krzysztof Tomaszek

KTM

15

2:01:50.194

+2 okr.

16

6

297

Mateusz Wójcik

15

2:02:13.550

+2 okr.

15

7

291

Artur Oleksak

15

2:02:41.296

+2 okr.

14

8

285

Marcin Joniak

NZ

15

2:03:31.240

+2 okr.

13

9

253

Arkadiusz Kubik

15

2:05:02.794

+2 okr.

12

10

258

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

15

2:05:42.319

+2 okr.

11

11

299

Tomasz Darasz

15

2:07:16.285

+2 okr.

10

12

290

Krzysztof Gnacy

15

2:07:20.207

+2 okr.

9

13

295

Rafał Boroń

NZ

15

2:07:29.319

+2 okr.

8

14

259

Mirosław Łazarewicz

14

1:59:54.672

+3 okr.

7

15

288

Przemysław Gonczar

14

2:00:08.722

+3 okr.

6

16

255

Artur Głowacki

14

2:00:24.352

+3 okr.

5

17

293

Mariusz Soboń

14

2:02:14.400

+3 okr.

4

18

282

Kamil Bielat

BKMC Bogatynia

14

2:02:24.290

+3 okr.

3

19

274

Iwona Zurek

14

2:02:39.401

+3 okr.

2

20

270

Szymon Ornaf

14

2:02:47.327

+3 okr.

1

21

251

Paweł Łozowski

14

2:03:19.573

+3 okr.

22

292

Dariusz Kamiński

14

2:04:24.727

+3 okr.

23

271

Piotr Tajs

14

2:04:36.154

+3 okr.

24

283

Marcin Bielat

14

2:05:11.277

+3 okr.

25

260

Piotr Polak

14

2:05:38.591

+3 okr.

26

276

Tomasz Niezgoda

MKCM KAMIENNA GÓRA

14

2:07:24.168

+3 okr.

27

252

Czerniel Maciej

14

2:07:58.083

+3 okr.

28

264

Zenon Podlacki

13

1:59:41.402

+4 okr.

29

279

Paweł Isański

13

1:59:51.970

+4 okr.

30

272

Andrzej Kruk

13

2:00:02.082

+4 okr.

31

202

Mariusz Skrobiszewki

KTM

13

2:00:15.625

+4 okr.

32

278

Konrad Janczar

13

2:02:08.983

+4 okr.

33

261

Tomasz Podlacki

13

2:05:58.350

+4 okr.

34

267

Krzysztof Stępień

13

2:07:10.554

+4 okr.

35

286

Łukasz Dulęba

13

2:07:47.733

+4 okr.

36

287

Mariusz Bartnik

13

2:08:06.745

+4 okr.

37

262

Rafał Bar

13

2:08:08.128

+4 okr.

38

265

Rafał Walmont

13

2:08:11.421

+4 okr.

39

269

Grzegorz Halczuk

12

1:51:41.447

+5 okr.

40

268

Dariusz Nalewajek

KTM

12

2:00:05.080

+5 okr.

41

257

Marcin Kosiorowski

12

2:08:41.053

+5 okr.

42

280

Mariusz Durynek

11

2:00:56.986

+6 okr.

43

273

Dariusz Rosiński

11

2:01:57.726

+6 okr.

44

296

Waldemar Jankowski

10

2:03:18.232

+7 okr.

45

294

Rafał Gibała

8

1:50:45.612

+9 okr.

46

277

Adam Mazur

MKCM KAMIENNA GÓRA

7

1:12:49.182

+10 okr.

47

275

Maciej Nowogrodzki

5

2:00:47.643

+12 okr.

48

289

Waldemar Porucznik

KTM

4

42:22.665

+13 okr.

49

254

Damian Zadworny

4

43:15.022

+13 okr.

50

281

Paweł Rubisz

3

29:48.440

+14 okr.