E1 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski IV Runda - Kwidzyn, 23 maja 2009
Marek Kopczyński
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

150

Tomasz DRÓŻDŻ

TRYB Częstochowa

9

1:39:21.637

25

2

124

Arkadiusz Meredyk

NZ

9

1:39:44.816

+23.179

22

3

241

Tomasz Krawczyk

Beskidzki KM Bielsko Biała

9

1:40:24.093

+1:02.456

20

4

25

Bartosz Krzyżanowski

KKM Kwidzyn

8

1:31:20.515

+1 okr.

18

5

265

Adam Tumiel

Offroad Białystok

8

1:31:34.845

+1 okr.

16

6

226

Damian Dąbrowski

NKM Siemiatycze

8

1:33:55.791

+1 okr.

15

7

6a

Mariusz Wójcik

SM Castrol Team Toruń

8

1:34:30.353

+1 okr.

14

8

82

Marek Borawski

NZ

8

1:34:59.413

+1 okr.

13

9

836

Tymoteusz Jocz

NZ

8

1:35:07.527

+1 okr.

12

10

500

Robert Żera

NZ

8

1:35:47.947

+1 okr.

11

11

47

Adrian Prusinowski

NKM Siemiatycze

8

1:36:13.533

+1 okr.

10

12

120

Paweł Żmiejko

MKM Białystok

8

1:36:41.899

+1 okr.

9

13

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:37:17.843

+1 okr.

8

14

157

Kamil Lewandowski

NZ

8

1:37:54.029

+1 okr.

7

15

726

Przemysław Sobotowski

NKM Siemiatycze

8

1:38:41.140

+1 okr.

6

16

172

Dawid Fryc

NZ

8

1:38:53.933

+1 okr.

5

17

217

Michał Dominiak

NZ

8

1:39:51.425

+1 okr.

4

18

579

Mariusz Rosiak

NKM Siemiatycze

8

1:39:56.376

+1 okr.

3

19

13

Sebastian Kuncicki

MTP Prabuty

8

1:40:20.225

+1 okr.

2

20

66

Bartosz Tański

AP Warszawa

7

1:31:20.519

+2 okr.

1

21

690a

Przemysław Listowski

NZ

7

1:31:25.248

+2 okr.

22

56

Daniel Lasoń

NKM Siemiatycze

7

1:31:31.547

+2 okr.

23

69

Maciej Żurkowski

NZ

7

1:31:47.099

+2 okr.

24

30

Wojciech Milewski

KKM Kwidzyn

7

1:32:07.977

+2 okr.

25

351

Robert Zakrzewski

Sekcja Motorowa "Bogdanka" Górnik Łęczna S.A.

7

1:40:57.655

+2 okr.

26

32a

Wiesław Płoszaj

KKM Kwidzyn

6

1:38:57.302

+3 okr.

NK

31

Tomasz Kwiatkowski

NZ

3

1:20:05.627

+6 okr.