E2/E3 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski IV Runda - Kwidzyn, 23 maja 2009
Marek Kopczyński
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

668

Bolesław Nowak

FMX Sławków

9

1:36:15.438

25

2

7

Rafał Kostecki

AMK Drwęca Ostróda

9

1:36:43.878

+28.440

22

3

213

Paweł Grabowski

NZ

9

1:37:11.603

+56.165

20

4

4

Marcin Kruger

SM Castrol Team Toruń

9

1:37:59.129

+1:43.691

18

5

130

Dariusz Małkiewicz

SM Castrol Team Toruń

9

1:38:34.527

+2:19.089

16

6

8

Piotr Płochocki

KM Quercus Romanówka

9

1:40:01.188

+3:45.750

15

7

80

Paweł Karliński

NKM Siemiatycze

9

1:40:11.065

+3:55.627

14

8

173

Wojciech Dumke

Cross ATV Piła

9

1:40:35.859

+4:20.421

13

9

807

Artur Grygorcewicz

FMX Sławków

8

1:31:19.181

+1 okr.

12

10

237

Michał Czochralski

Motoklub Unia Poznań

8

1:31:25.249

+1 okr.

11

11

72

Mariusz Czachor

TKM Białystok

8

1:31:32.250

+1 okr.

10

12

303

Adam Konarski

NKM Siemiatycze

8

1:31:49.161

+1 okr.

9

13

235

Dariusz Mikołajczak

Motoklub Unia Poznań

8

1:33:32.116

+1 okr.

8

14

525

Zbigniew Gil-Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:34:19.694

+1 okr.

7

15

777

Dominik Asłan

8

1:35:17.960

+1 okr.

6

16

247

Wojciech Jędrzejewski

SM Castrol Team Toruń

8

1:36:23.942

+1 okr.

5

17

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

8

1:37:03.105

+1 okr.

4

18

239

Paweł Laszuk

SM Castrol Team Toruń

8

1:37:40.344

+1 okr.

3

19

71

Tomasz Kolek

AMROL Team Lipnica

8

1:38:12.264

+1 okr.

2

20

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

8

1:39:00.667

+1 okr.

1

21

835

Andrzej Goleń

NZ

8

1:59:46.158

+1 okr.

22

322

Robert Mosek

Sekcja Motorowa "Bogdanka" Górnik Łęczna S.A.

7

1:31:20.516

+2 okr.

23

11

Piotr Jabłoński

7

1:31:25.249

+2 okr.

24

512

Adam Banasik

NZ

7

1:31:25.251

+2 okr.

25

21

Janusz Rossochacki

NZ

6

1:31:20.516

+3 okr.

26

475

Wojciech Kowalewski

TKM Białystok

6

1:31:39.072

+3 okr.

27

6

Dariusz Szymański

AMK Drwęca Ostróda

6

1:35:08.759

+3 okr.