E2/E3 - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski VI Runda - Chełmno, 20 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

668

Bolesław Nowak

FMX Sławków

9

1:38:35.442

25

2

130

Dariusz Małkiewicz

SM Castrol Team Toruń

Yamaha

9

1:38:59.462

22

3

4

Marcin Kruger

SM Castrol Team Toruń

8

1:30:26.214

20

4

72

Mariusz Czachor

TKM Białystok

8

1:31:38.638

18

5

80

Paweł Karliński

NKM Siemiatycze

8

1:31:45.285

16

6

7.

Rafał Kostecki

AMK Drwęca Ostróda

8

1:32:43.589

15

7

8

Piotr Płochocki

KM Quercus Romanówka

8

1:32:49.908

14

8

211

Mieszko Gotkowski

8

1:33:03.097

13

9

777

Dominik Asłan

8

1:33:29.394

12

10

525

Zbigniew Gil-Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

8

1:35:13.910

11

11

303

Adam Konarski

NKM Siemiatycze

8

1:35:32.749

10

12

237

Michał Czochralski

Motoklub Unia Poznań

8

1:35:57.553

9

13

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

1:37:23.720

8

14

239

Paweł Laszuk

SM Castrol Team Toruń

8

1:37:26.225

7

15

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

Honda

8

1:37:27.905

6

16

247

Wojciech Jędrzejewski

SM Castrol Team Toruń

8

1:38:10.037

5

17

50

Tomasz Andrych

Yamaha

8

1:39:20.326

4

18

333.

Marek Kurmin

8

1:39:46.176

3

19

24.

Jeremiasz Mandecki

7

1:25:36.441

2

20

77

Karol Turek

7

1:30:03.097

1

21

235

Dariusz Mikołajczak

Motoklub Unia Poznań

7

1:31:17.353

22

313

Krzysztof Ugniewski

7

1:32:17.938

23

16

Mariusz Pielak

AMK Drwęca Ostróda

7

1:33:06.803

24

835

Andrzej Goleń

NZ

7

1:33:20.245

25

997

Ryszard Malec

Kawasaki

7

1:36:35.401

26

34

Grzegorz Zasada

7

1:38:18.580

27

71.

Tomasz Kolek

AMROL Team Lipnica

6

1:20:42.220

28

374

Piotr Gurski

Honda

6

1:31:09.127

29

666

Radosław Rybak

6

1:32:06.191

30

522

Bartłomiej Zasuwik

Yamaha

5

1:29:27.308

31

222.

Michał Sierżant

Yamaha

5

1:36:03.594

NK

33

Krzysztof Kwiatkowski

3

49:20.288

NK

246

Piotr Mysłakowski

2

33:38.724

NK

213

Paweł Grabowski

NZ

1

19:51.127