https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-100 - Trening oficjalny I
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #58 Dario Orsini
2 - #84 Daniele Rosa
3 - #69 Adrea Fontana
4 - #100 Aleksander Kowalski
5 - #67 Łukasz Łabęcki
6 - #185 Simone Cunati
7 - #6 Jan Rzepliński
8 - #34 Evgeny Bolshikh
9 - #107 Riccardo Geltrude
10 - #135 Patrik Pastorok
11 - #29 Paweł Myszkier
12 - #4 Patrizio Orsini
13 - #42 Armando Iannaccone
14 - #5 Jan Osmera
15 - #1 Evgeny Manatskiy
16 - #7 Błażej Wiśniewski
17 - #8 Pawel Srdinko
18 - #98 Diego Bertomelli
19 - #30 Paweł Strzęciwilk
20 - #159 Jan Smaga
21 - #17 Lukas Jager
22 - #10 Michał Grzyb
23 - #25 Alexey Rybin
24 - #18 Julian Kautsch
25 - #22 Filip Tokar
26 - #19 Michał Marczak
WK - #78 Hubert Kalinowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #58 Dario Orsini
2 - #84 Daniele Rosa
3 - #69 Adrea Fontana
4 - #100 Aleksander Kowalski
5 - #67 Łukasz Łabęcki
6 - #185 Simone Cunati
7 - #6 Jan Rzepliński
8 - #34 Evgeny Bolshikh
9 - #107 Riccardo Geltrude
10 - #135 Patrik Pastorok
11 - #29 Paweł Myszkier
12 - #4 Patrizio Orsini
13 - #42 Armando Iannaccone
15 - #1 Evgeny Manatskiy
16 - #7 Błażej Wiśniewski
17 - #8 Pawel Srdinko
18 - #98 Diego Bertomelli
19 - #30 Paweł Strzęciwilk
20 - #159 Jan Smaga
21 - #17 Lukas Jager
22 - #10 Michał Grzyb
23 - #25 Alexey Rybin
24 - #18 Julian Kautsch
25 - #22 Filip Tokar
26 - #19 Michał Marczak
WK - #78 Hubert Kalinowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dario Orsini
1
1:58.820
15:02:04.368
2
37.660
84.1
2:36.480
15:02:42.028
+0.948
36.712
3
36.324
87.2
3:12.804
15:03:18.352
-0.206
36.530
4
36.238
87.4
3:49.042
15:03:54.590
+0.285
35.953
5
36.375
87.1
4:25.417
15:04:30.965
+0.769
35.606
6
36.141
87.7
5:01.558
15:05:07.106
-0.252
36.393
7
37.161
85.3
5:38.719
15:05:44.267
+1.785
35.376
8
38.223
82.9
6:16.942
15:06:22.490
+1.763
36.460
9
36.280
87.3
6:53.222
15:06:58.770
+0.777
35.503
10
36.140
87.7
7:29.362
15:07:34.910
-0.637
36.777
11
36.187
87.5
8:05.549
15:08:11.097
+0.813
35.374
12
36.003
88.0
8:41.552
15:08:47.100
+0.519
35.484
13
36.263
87.4
9:17.815
15:09:23.363
14
36.022
87.9
9:53.837
15:09:59.385
15
36.651
86.4
10:30.488
15:10:36.036
16
36.249
87.4
11:06.737
15:11:12.285
17
36.839
86.0
11:43.576
15:11:49.124