https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening dowolny II gr. B
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #34 Alexander Zirkov
2 - #25 Stanisław Garstecki
3 - #8 Dominik Javurek
4 - #1 Sophia Floersch
5 - #4 Adam Zalewski
6 - #41 Jan Krencisz
7 - #55 Jakub Masztalerz
8 - #16 Tomas Horsky
9 - #69 Alex Karkosik
10 - #115 Simon Reicher
11 - #128 Nikita Sitnikov
12 - #98 Marcin Łaski
13 - #30 Dominik Panas
14 - #7 Marek Boris Machulda
15 - #11 Jakub Novotny
16 - #50 Fabio Fiaccadori
17 - #23 Christopher Groebmair
18 - #44 Filip Panas
19 - #19 Dominik Morawski
20 - #59 Sampieri Gastone
21 - #14 Frantisek Vacha
22 - #39 Tomasz Wójcik
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #25 Stanisław Garstecki
3 - #8 Dominik Javurek
4 - #1 Sophia Floersch
5 - #4 Adam Zalewski
6 - #41 Jan Krencisz
7 - #55 Jakub Masztalerz
8 - #16 Tomas Horsky
9 - #69 Alex Karkosik
10 - #115 Simon Reicher
11 - #128 Nikita Sitnikov
12 - #98 Marcin Łaski
13 - #30 Dominik Panas
14 - #7 Marek Boris Machulda
15 - #11 Jakub Novotny
16 - #50 Fabio Fiaccadori
17 - #23 Christopher Groebmair
18 - #44 Filip Panas
19 - #19 Dominik Morawski
20 - #59 Sampieri Gastone
21 - #14 Frantisek Vacha
22 - #39 Tomasz Wójcik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:06.484
11:03:34.054
2
41.379
76.6
1:47.863
11:04:15.433
3
40.363
78.5
2:28.226
11:04:55.796
4
40.438
78.3
3:08.664
11:05:36.234
5
40.791
77.7
3:49.455
11:06:17.025
6
40.996
77.3
4:30.451
11:06:58.021
7
40.358
78.5
5:10.809
11:07:38.379
8
40.094
79.0
5:50.903
11:08:18.473
9
40.373
78.5
6:31.276
11:08:58.846
10
40.390
78.4
7:11.666
11:09:39.236
11
40.358
78.5
7:52.024
11:10:19.594
12
40.403
78.4
8:32.427
11:10:59.997
13
40.204
78.8
9:12.631
11:11:40.201
14
40.401
78.4
9:53.032
11:12:20.602
15
40.088
79.0
10:33.120
11:13:00.690
16
40.723
77.8
11:13.843
11:13:41.413
17
40.310
78.6
11:54.153
11:14:21.723
18
40.270
78.7
12:34.423
11:15:01.993
19
41.163
77.0
13:15.586
11:15:43.156
20
40.396
78.4
13:55.982
11:16:23.552