E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart I Runda - Briggs & Stratton - Suwałki, 9 maja 2009
Artur Strychalski
Marcin Ostrowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

18:01.475

50

2

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

27

18:08.920

40

3

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

18:09.144

32

4

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

27

18:12.168

26

5

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

27

18:16.714

22

6

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

27

18:35.465

20

7

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

27

18:35.554

19

8

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

27

18:35.716

18

9

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

27

18:37.192

17

10

12

Marcin Kolendo

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

27

18:37.216

16

11

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

26

18:14.856

15

12

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

25

17:30.042

14

13

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

23

16:04.592

13

14

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

19

13:24.930

12

15

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

17

11:50.821

11

16

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

17

12:06.481

10

17

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

16

11:26.209

9

18

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

13

9:14.486

8

19

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

8:06.822

7

20

36

Joshua Woźniak

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

11

8:08.867

6

21

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

9

6:40.381

5

22

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

7

4:42.262

4

23

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

7

5:25.556

3

24

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

6

4:38.061

2

25

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

2

2:02.238

1

WK

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

24

16:54.678

WK

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

13

9:29.727