E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart I Runda - Briggs & Stratton - Suwałki, 9 maja 2009
Artur Strychalski
Marcin Ostrowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

18:01.475

50

2

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

27

18:08.920

+7.445

40

3

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

18:09.144

+7.669

32

4

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

27

18:12.168

+10.693

26

5

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

27

18:16.714

+15.239

22

6

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

27

18:35.465

+33.990

20

7

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

27

18:35.554

+34.079

19

8

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

27

18:35.716

+34.241

18

9

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

27

18:37.192

+35.717

17

10

12

Marcin Kolendo

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

27

18:37.216

+35.741

16

11

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

26

18:14.856

+1 okr.

15

12

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

25

17:30.042

+2 okr.

14

13

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

23

16:04.592

+4 okr.

13

14

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

19

13:24.930

+8 okr.

12

15

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

17

11:50.821

+10 okr.

11

16

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

17

12:06.481

+10 okr.

10

17

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

16

11:26.209

+11 okr.

9

18

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

13

9:14.486

+14 okr.

8

19

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

8:06.822

+16 okr.

7

20

36

Joshua Woźniak

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

11

8:08.867

+16 okr.

6

21

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

9

6:40.381

+18 okr.

5

22

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

7

4:42.262

+20 okr.

4

23

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

7

5:25.556

+20 okr.

3

24

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

6

4:38.061

+21 okr.

2

25

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

2

2:02.238

+25 okr.

1

WK

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

24

16:54.678

+3 okr.

WK

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

13

9:29.727

+14 okr.