E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart II Runda - Briggs & Stratton - Suwałki, 10 maja 2009
Artur Strychalski
Marcin Ostrowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

17:53.141

50

2

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

27

17:53.800

+0.659

40

3

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

27

18:01.228

+8.087

32

4

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

27

18:01.723

+8.582

26

5

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

27

18:02.178

+9.037

22

6

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

27

18:02.818

+9.677

20

7

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

27

18:11.177

+18.036

19

8

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

27

18:11.648

+18.507

18

9

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

27

18:17.073

+23.932

17

10

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

27

18:29.794

+36.653

16

11

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

27

18:31.461

+38.320

15

12

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

26

17:55.796

+1 okr.

14

13

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

26

17:56.303

+1 okr.

13

14

12

Marcin Kolendo

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

22

15:13.399

+5 okr.

12

15

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

21

14:36.854

+6 okr.

11

16

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

20

13:56.231

+7 okr.

10

17

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

12:36.776

+9 okr.

9

18

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

11

7:54.672

+16 okr.

8

19

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

7:54.859

+16 okr.

7

20

36

Joshua Woźniak

SPSK Motokart Suwałki

Easykart

11

8:07.655

+16 okr.

6

21

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

8

5:57.448

+19 okr.

5

22

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

3

2:44.578

+24 okr.

4

23

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

2

1:57.139

+25 okr.

3

24

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

2

1:57.445

+25 okr.

2

25

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

0

4.792

+27 okr.

1

26

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

+27 okr.

WK

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

23

15:50.602

+4 okr.