E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart III Runda - Briggs & Stratton - Biłgoraj, 13 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

16:10.566

50

2

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

18

16:14.318

+3.752

40

3

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

18

16:19.489

+8.923

32

4

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

18

16:19.707

+9.141

26

5

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

18

16:23.895

+13.329

22

6

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Parilla

18

16:30.237

+19.671

20

7

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

18

16:31.065

+20.499

19

8

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

18

16:31.634

+21.068

18

9

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

18

16:35.832

+25.266

17

10

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

16:36.855

+26.289

16

11

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

18

16:38.233

+27.667

15

12

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

16:40.301

+29.735

14

13

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

18

16:40.635

+30.069

13

14

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

18

16:56.203

+45.637

12

15

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

17

15:19.902

+1 okr.

11

16

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

17

15:35.509

+1 okr.

10

17

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

14

13:31.622

+4 okr.

9

18

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

11:34.077

+6 okr.

8

19

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

12

11:52.864

+6 okr.

7

20

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

10

10:19.488

+8 okr.

6

21

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

9

9:19.405

+9 okr.

5

22

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

9

9:19.934

+9 okr.

4

23

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

5

5:23.092

+13 okr.

3

24

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

5

6:11.594

+13 okr.

2

25

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

4

4:35.223

+14 okr.

1

26

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

0

3.701

+18 okr.

27

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

0

4.223

+18 okr.

28

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

+18 okr.

29

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

+18 okr.

30

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

+18 okr.