E-60 - Trening oficjalny I

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart III Runda - Briggs & Stratton - Biłgoraj, 13 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

11

49.739

6

2

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

11

49.931

8

3

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

11

50.131

8

4

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

12

50.139

6

5

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

12

50.153

9

6

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

11

50.173

8

7

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

12

50.260

7

8

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

12

50.323

12

9

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

10

50.451

6

10

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

11

50.496

7

11

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Parilla

12

50.607

9

12

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

12

50.607

9

13

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

50.754

7

14

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

50.879

9

15

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

12

51.136

11

16

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

11

51.259

7

17

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

12

51.547

9

18

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

11

51.906

5

19

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

11

52.153

7

20

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

7

52.316

7

21

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

11

52.416

9

22

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

52.790

11

23

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

8

53.083

3

24

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

7

53.744

6

25

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

54.173

3

26

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

11

55.170

7

27

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

10

58.265

6

28

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

7

58.859

3

29

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

WK

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

11

50.483

10