E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart IV Runda - Briggs & Stratton - Biłgoraj, 14 czerwca 2009
Stanisław Ulandowski
Krzysztof Bury
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

18

15:03.238

50

2

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

18

15:03.289

+0.051

40

3

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

18

15:03.609

+0.371

32

4

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

18

15:12.924

+9.686

26

5

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

15:13.139

+9.901

22

6

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

18

15:13.468

+10.230

20

7

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

18

15:13.815

+10.577

19

8

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

18

15:15.219

+11.981

18

9

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

18

15:15.251

+12.013

17

10

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

18

15:15.681

+12.443

16

11

24

Bartłomiej Mochnacki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

15:27.530

+24.292

15

12

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

18

15:27.600

+24.362

14

13

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

18

15:28.850

+25.612

13

14

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

18

15:28.853

+25.615

12

15

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

18

15:30.905

+27.667

11

16

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

18

15:34.546

+31.308

10

17

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

18

15:35.278

+32.040

9

18

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

15:37.622

+34.384

8

19

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

18

15:37.855

+34.617

7

20

74

Eryk Sadowski

A. Podlaski

Easykart

18

15:52.039

+48.801

6

21

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

11

9:26.290

+7 okr.

5

22

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

11

9:59.715

+7 okr.

4

23

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

11

10:05.632

+7 okr.

3

24

35

Damian Majchrowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

11

10:09.433

+7 okr.

2

25

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

7

6:39.899

+11 okr.

1

26

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

7

7:44.906

+11 okr.

27

77

Jędrzej Rosłan

A. Podlaski

Easykart

6

5:46.914

+12 okr.

28

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

3

2:58.383

+15 okr.

29

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

+18 okr.

30

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

+18 okr.