E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart V Runda - Briggs & Stratton - Miedziana Góra, 24 lipca 2009
Artur Strychalski
Paweł Jagniątkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

23

15:56.373

50

2

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

23

15:56.534

+0.161

40

3

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

23

15:56.697

+0.324

32

4

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

23

15:59.414

+3.041

26

5

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

23

16:07.566

+11.193

22

6

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

23

16:07.591

+11.218

20

7

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

23

16:07.628

+11.255

19

8

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

23

16:08.988

+12.615

18

9

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

23

16:09.505

+13.132

17

10

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

23

16:11.322

+14.949

16

11

177

Dominik Javurek

Spirit Racing

Easykart

23

16:11.913

+15.540

15

12

45

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

23

16:14.461

+18.088

14

13

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

23

16:14.489

+18.116

13

14

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

23

16:16.528

+20.155

12

15

99

Mateusz Surynowicz

A. Podlaski

Easykart

23

16:18.624

+22.251

11

16

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

23

16:27.883

+31.510

10

17

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

20

14:06.895

+3 okr.

9

18

16

Karol Lubas

A. Krakowski

Easykart

15

10:53.942

+8 okr.

8

19

15

Krystian Bentkowski

SKK "Gepard" Gdańsk

Easykart

14

10:25.068

+9 okr.

7

20

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

10

7:05.737

+13 okr.

6

21

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

10

7:09.181

+13 okr.

5

22

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

10

7:20.483

+13 okr.

4

23

66

Tomasz Kucharski

A. Rzemieślnik

Easykart

10

7:46.298

+13 okr.

3

24

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

9

7:02.270

+14 okr.

2

25

8

Filip Klarzyński

A. Leszczyński

Easykart

7

5:31.133

+16 okr.

1

WK

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

17

12:32.140

+6 okr.

WK

18

Krystian Leboch

A. Śląski

Easykart

16

12:34.093

+7 okr.

WK

54

Dominik Morawski

A. Zielonogórski DUET

Easykart

15

12:08.478

+8 okr.