https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg Finałowy
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VI Runda - Briggs & Stratton
-
Miedziana Góra
, 25 lipca 2009
Artur Strychalski
Paweł Jagniątkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #177 Dominik Javurek
2 - #37 Tomasz Pampuch
3 - #40 Marcel Grudziński
4 - #41 Jan Krencisz
5 - #46 Kacper Bielecki
6 - #3 Adam Zalewski
7 - #44 Filip Panas
8 - #90 Paweł Malczak
9 - #2 Toni Nowosad
10 - #25 Stanisław Garstecki
11 - #15 Krystian Bentkowski
12 - #78 Jan Antoszewski
13 - #88 Krzysztof Frankowski
14 - #99 Mateusz Surynowicz
15 - #7 Piotr Herbeć
16 - #45 Alex Karkosik
17 - #39 Tomasz Wójcik
18 - #56 Maksymilian Amanowicz
19 - #16 Karol Lubas
20 - #66 Tomasz Kucharski
21 - #8 Filip Klarzyński
WK - #10 Szymon Śliwowski
WK - #32 Filip Wójcik
WK - #55 Jakub Masztalerz
WK - #18 Krystian Leboch
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #37 Tomasz Pampuch
3 - #40 Marcel Grudziński
4 - #41 Jan Krencisz
5 - #46 Kacper Bielecki
6 - #3 Adam Zalewski
7 - #44 Filip Panas
8 - #90 Paweł Malczak
9 - #2 Toni Nowosad
10 - #25 Stanisław Garstecki
11 - #15 Krystian Bentkowski
12 - #78 Jan Antoszewski
13 - #88 Krzysztof Frankowski
14 - #99 Mateusz Surynowicz
15 - #7 Piotr Herbeć
16 - #45 Alex Karkosik
17 - #39 Tomasz Wójcik
18 - #56 Maksymilian Amanowicz
19 - #16 Karol Lubas
20 - #66 Tomasz Kucharski
21 - #8 Filip Klarzyński
WK - #10 Szymon Śliwowski
WK - #32 Filip Wójcik
WK - #55 Jakub Masztalerz
WK - #18 Krystian Leboch
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
56.789
15:02:34.607
2
53.245
59.5
1:50.034
15:03:27.852
3
52.772
60.0
2:42.806
15:04:20.624
4
54.653
58.0
3:37.459
15:05:15.277
5
52.388
60.5
4:29.847
15:06:07.665
6
52.969
59.8
5:22.816
15:07:00.634
7
52.387
60.5
6:15.203
15:07:53.021
8
52.648
60.2
7:07.851
15:08:45.669
9
52.467
60.4
8:00.318
15:09:38.136
10
52.728
60.1
8:53.046
15:10:30.864
11
52.055
60.9
9:45.101
15:11:22.919
12
52.492
60.4
10:37.593
15:12:15.411
13
51.822
61.1
11:29.415
15:13:07.233
14
52.680
60.1
12:22.095
15:13:59.913
15
51.787
61.2
13:13.882
15:14:51.700
16
52.573
60.3
14:06.455
15:15:44.273
17
52.070
60.8
14:58.525
15:16:36.343
18
52.570
60.3
15:51.095
15:17:28.913
19
53.332
59.4
16:44.427
15:18:22.245
20
52.601
60.2
17:37.028
15:19:14.846
21
51.553
61.5
18:28.581
15:20:06.399
22
52.894
59.9
19:21.475
15:20:59.293
23
51.699
61.3
20:13.174
15:21:50.992