E-60 - Bieg Finałowy

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart VII Runda - Briggs & Stratton - Radom, 19 września 2009
Waldemar Sikora
Sławomir Stańczyk
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

25

15:20.710

50

2

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

25

15:22.946

+2.236

40

3

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

25

15:23.317

+2.607

32

4

89

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

25

15:28.463

+7.753

26

5

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

25

15:28.735

+8.025

22

6

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

25

15:29.336

+8.626

20

7

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

25

15:31.041

+10.331

19

8

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

25

15:31.162

+10.452

18

9

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

25

15:36.189

+15.479

17

10

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

25

15:36.362

+15.652

16

11

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

25

15:40.948

+20.238

15

12

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

25

15:41.092

+20.382

14

13

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

25

15:41.500

+20.790

13

14

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

25

15:41.644

+20.934

12

15

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

25

15:48.351

+27.641

11

16

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

25

15:48.528

+27.818

10

17

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

25

15:49.311

+28.601

9

18

33

Mateusz Pyłka

A. Polski Warszawa

Easykart

22

14:07.886

+3 okr.

8

19

11

Jan Winiarski

BTM Bydgoszcz

Easykart

22

14:08.261

+3 okr.

7

20

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

21

13:28.564

+4 okr.

6

21

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

20

12:49.352

+5 okr.

5

22

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

19

12:13.848

+6 okr.

4

23

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

17

11:05.203

+8 okr.

3

24

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

16

10:34.066

+9 okr.

2

25

18

Krystian Leboch

A. Śląski

Easykart

8

5:28.118

+17 okr.

1

26

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

7

5:06.652

+18 okr.

27

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

3

1:58.632

+22 okr.

28

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

0

5.845

+25 okr.