https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny II
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VII Runda - Briggs & Stratton
-
Radom
, 19 września 2009
Waldemar Sikora
Sławomir Stańczyk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #90 Paweł Malczak
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #7 Piotr Herbeć
4 - #25 Stanisław Garstecki
5 - #55 Jakub Masztalerz
6 - #2 Toni Nowosad
7 - #89 Alex Karkosik
8 - #37 Tomasz Pampuch
9 - #88 Krzysztof Frankowski
10 - #40 Marcel Grudziński
11 - #119 Piotr Parys
12 - #46 Kacper Bielecki
13 - #98 Marcin Łaski
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #41 Jan Krencisz
16 - #44 Filip Panas
17 - #78 Jan Antoszewski
18 - #58 Franciszek Gapiński
19 - #10 Szymon Śliwowski
20 - #30 Dominik Panas
21 - #33 Mateusz Pyłka
22 - #51 Mikołaj Cegielski
23 - #39 Tomasz Wójcik
24 - #11 Jan Winiarski
25 - #56 Maksymilian Amanowicz
26 - #69 Szymon Nowak
27 - #82 Paulina Lalak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #90 Paweł Malczak
2 - #3 Adam Zalewski
3 - #7 Piotr Herbeć
4 - #25 Stanisław Garstecki
5 - #55 Jakub Masztalerz
6 - #2 Toni Nowosad
8 - #37 Tomasz Pampuch
9 - #88 Krzysztof Frankowski
10 - #40 Marcel Grudziński
11 - #119 Piotr Parys
12 - #46 Kacper Bielecki
13 - #98 Marcin Łaski
14 - #32 Filip Wójcik
15 - #41 Jan Krencisz
16 - #44 Filip Panas
17 - #78 Jan Antoszewski
18 - #58 Franciszek Gapiński
19 - #10 Szymon Śliwowski
20 - #30 Dominik Panas
21 - #33 Mateusz Pyłka
22 - #51 Mikołaj Cegielski
23 - #39 Tomasz Wójcik
24 - #11 Jan Winiarski
25 - #56 Maksymilian Amanowicz
26 - #69 Szymon Nowak
27 - #82 Paulina Lalak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Malczak
1
1:14.479
12:15:47.166
2
37.239
79.3
1:51.718
12:16:24.405
+0.262
36.977
3
37.340
79.1
2:29.058
12:17:01.745
-1.560
38.900
4
44.080
67.0
3:13.138
12:17:45.825
-13.328
57.408
5
43.388
68.0
3:56.526
12:18:29.213
-1.998
45.386
6
37.639
78.4
4:34.165
12:19:06.852
+0.756
36.883
7
37.254
79.2
5:11.419
12:19:44.106
+0.549
36.705
8
41.415
71.3
5:52.834
12:20:25.521
+3.646
37.769
9
47.417
62.3
6:40.251
12:21:12.938
+10.589
36.828
10
37.597
78.5
7:17.848
12:21:50.535
-11.408
49.005
11
37.636
78.4
7:55.484
12:22:28.171
-12.438
50.074
12
37.008
79.8
8:32.492
12:23:05.179
+0.095
36.913
13
55.162
53.5
9:27.654
12:24:00.341
+18.042
37.120
14
39.893
74.0
10:07.547
12:24:40.234
+2.743
37.150
15
37.533
78.7
10:45.080
12:25:17.767
+0.650
36.883