E-60 - Trening oficjalny II

2009 | Karting | Puchar Easykart

Puchar Easykart VIII Runda - Briggs & Stratton - Radom, 20 września 2009
Waldemar Sikora
Leszek Kucharski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

90

Paweł Malczak

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

16

36.587

9

2

3

Adam Zalewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

17

36.631

+0.044

4

3

41

Jan Krencisz

A. Wielkopolski

Easykart

16

36.705

+0.118

6

4

2

Toni Nowosad

Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Easykart

16

36.750

+0.163

15

5

89

Alex Karkosik

BTM Bydgoszcz

Easykart

12

36.763

+0.176

10

6

119

Piotr Parys

A. Wschodni w Lublinie

Easykart

16

36.913

+0.326

10

7

7

Piotr Herbeć

A. Rzemieślnik

Easykart

16

36.929

+0.342

12

8

98

Marcin Łaski

A. Śląski

Easykart

16

36.930

+0.343

6

9

55

Jakub Masztalerz

A. Leszczyński

Easykart

16

36.957

+0.370

14

10

37

Tomasz Pampuch

HAWI Racing Team

Easykart

16

36.964

+0.377

8

11

40

Marcel Grudziński

GKM Bałtyk Gdynia

Easykart

16

37.028

+0.441

8

12

30

Dominik Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

16

37.044

+0.457

13

13

25

Stanisław Garstecki

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

16

37.078

+0.491

8

14

46

Kacper Bielecki

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

16

37.110

+0.523

8

15

32

Filip Wójcik

A. Radomski

Easykart

17

37.142

+0.555

7

16

88

Krzysztof Frankowski

A. Wielkopolski

Easykart

16

37.274

+0.687

13

17

78

Jan Antoszewski

A. Wielkopolski

Easykart

WTR Racing Team

16

37.290

+0.703

4

18

58

Franciszek Gapiński

A. Wielkopolski

Easykart

16

37.297

+0.710

12

19

39

Tomasz Wójcik

HAWI Racing Team

Easykart

9

37.489

+0.902

8

20

51

Mikołaj Cegielski

Klub Motor Sport Koszalin

Easykart

16

37.673

+1.086

6

21

10

Szymon Śliwowski

A. Podlaski

Easykart

16

37.715

+1.128

8

22

69

Szymon Nowak

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart

16

37.853

+1.266

5

23

11

Jan Winiarski

BTM Bydgoszcz

Easykart

16

37.869

+1.282

5

24

56

Maksymilian Amanowicz

A. Rzemieślnik

Easykart

15

38.007

+1.420

13

25

33

Mateusz Pyłka

A. Polski Warszawa

Easykart

16

38.016

+1.429

4

26

18

Krystian Leboch

A. Śląski

Easykart

15

39.078

+2.491

11

27

82

Paulina Lalak

HAWI Racing Team

Easykart

6

40.031

+3.444

6

NS

44

Filip Panas

UKS "Energetyk" Biłgoraj

Easykart