EMX-2 - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 European Championship EMN 20/26 - Mladina-Croatia, 19 lipca 2009
Romain Frast
Mladem Cop
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

10

Herjan Brakke

KNMV / NED

Honda

19

35:26.831

25

2

383

Mathias Bellino

FFM / FRA

Yamaha

19

35:31.025

22

3

62

Klemen Gercar

AMZS / SLO

Yamaha

19

35:34.408

20

4

52

Matthias Walkner

OeAMTC / AUT

KTM

19

35:44.363

18

5

151

Harri Kullas

SML / FIN

KTM

19

35:46.825

16

6

45

Alexander Eriksson

SVEMO / SWE

Suzuki

19

35:52.261

15

7

149

Jernej Irt

AMZS / SLO

Husqvarna

19

35:53.344

14

8

98

Glenn Coldenhoff

KNMV / NED

Suzuki

19

35:59.616

13

9

128

Rasmus Jorgensen

DMU / DEN

Suzuki

19

36:00.358

12

10

9

Kenny Van Dueren

FMB / BEL

KTM

19

36:08.117

11

11

15

Axel Allertu

MUL / FRA

KTM

19

36:11.617

10

12

430

Christophe Charlier

FFM / FRA

Yamaha

19

36:16.007

9

13

84

Jeffrey Herlings

KNMV / NED

KTM

19

36:23.010

8

14

262

Giacomo Del Segato

FMI / ITA

Honda

19

36:24.279

7

15

49

Guenther Schmidinger

OeAMTC / AUT

Honda

19

36:32.258

6

16

141

Andrea Cervellin

FMI / ITA

Husqvarna

19

36:34.305

5

17

136

Stefan Olsen

DMU / DEN

Suzuki

19

36:37.490

4

18

88

Michael Mercandino

FMI / ITA

Honda

19

36:45.223

3

19

23

Cristian Oliva

RFME / ESP

Yamaha

19

36:54.984

2

20

173

Valentin Guillod

FMS / SUI

Kawasaki

19

36:58.406

1

21

81

Sean Mitchell

ZMSF / ZIM

Honda

19

37:13.986

22

556

Enrico Dal Vecchio

FMI / ITA

Yamaha

19

37:14.473

23

215

Kas Ljnggared

DMU / DEN

Yamaha

18

35:28.727

24

707

Robin Kappel

FFM / FRA

KTM

18

35:32.115

25

73

Pier Filippo Bertuzzo

FMI / ITA

Suzuki

18

35:33.911

26

152

Petar Petrov

BMF / BUL

Yamaha

18

35:41.644

27

165

Hrvoje Karas

HMS / CRO

Yamaha

18

35:48.202

28

135

Marko Tumbri

HMS / CRO

Yamaha

18

36:31.437

29

94

Donny Bastemeijer

KNMV / NED

KTM

18

37:10.736

30

138

Dejan Zver

AMZS / SLO

Kawasaki

17

35:49.998

31

71

Bastien Giton

MCM / FRA

Yamaha

16

35:57.680

32

27

Francesc Vilar

RFME / ESP

Kawasaki

15

36:04.901

33

25

Rudy Moroni

FMI / ITA

Yamaha

14

28:52.772

34

818

Marco Schoegler

OeAMTC / AUT

KTM

12

23:51.246

35

134

Ivan Mikan

HMS / CRO

Yamaha

11

25:54.420

36

145

Christoph Rothhaupt

OeAMTC / AUT

KTM

10

20:47.732

37

214

Samuel Zeni

FSM / ITA

Yamaha

6

13:53.965

38

824

Nick Kouwenberg

KNMV / NED

KTM

4

8:04.710

39

233

Cedric Lieber

MUL / BEL

KTM