https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/ME
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship EMN 20/32
-
Olsztyn - Poland
, 3 maja 2009
Eddie Herd
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #100 Jens Getteman
5 - #24 Aljosa Molnar
6 - #114 Rannar Uusna
7 - #7 Milan Spicak
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #6 Kevin Van Den Hoorn
10 - #125 Stijn Blom
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #50 Vadym Galiyash
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #129 Mick Van Heugten
15 - #55 Maximilian Kleylein
16 - #506 Filip Więckowski
17 - #33 Andriy Burenko
18 - #271 Tom Kelly
19 - #505 Bartłomiej Piątek
20 - #26 Sander Bouwmeester
21 - #25 Robin Nijkamp
22 - #31 Bartosz Sawczuk
23 - #259 Mattia Buso
24 - #32 Adrian Piłat
25 - #36 Marcin Bogucki
26 - #34 Sebastian Knoff
27 - #37 Michał Jońca
28 - #82 Kevin Froba
29 - #29 Artur Baev
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #262 Łukasz Lonka
5 - #24 Aljosa Molnar
6 - #114 Rannar Uusna
7 - #7 Milan Spicak
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #6 Kevin Van Den Hoorn
10 - #125 Stijn Blom
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #50 Vadym Galiyash
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #129 Mick Van Heugten
15 - #55 Maximilian Kleylein
16 - #506 Filip Więckowski
17 - #33 Andriy Burenko
18 - #271 Tom Kelly
19 - #505 Bartłomiej Piątek
20 - #26 Sander Bouwmeester
21 - #25 Robin Nijkamp
22 - #31 Bartosz Sawczuk
23 - #259 Mattia Buso
24 - #32 Adrian Piłat
25 - #36 Marcin Bogucki
26 - #34 Sebastian Knoff
27 - #37 Michał Jońca
28 - #82 Kevin Froba
29 - #29 Artur Baev
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Peter Tadic
1
3:10.676
17:17:51.806
2
2:01.897
52.0
5:12.573
17:19:53.703
-0.044
2:01.941
3
2:50.068
37.3
8:02.641
17:22:43.771
+46.745
2:03.323
4
2:00.725
52.5
10:03.366
17:24:44.497
-1:55.012
3:55.737
5
5:28.537
19.3
15:31.904
17:30:13.034
+3:27.756
2:00.781
6
2:00.500
52.6
17:32.404
17:32:13.535
-1.427
2:01.927
7
4:33.069
23.2
22:05.474
17:36:46.604
+50.914
3:42.155
8
1:59.295
53.1
24:04.769
17:38:45.899
-3.037
2:02.332
9
3:10.634
33.2
27:15.403
17:41:56.533
+1:08.581
2:02.053
10
2:00.745
52.5
29:16.148
17:43:57.279
-2:04.952
4:05.697
11
2:29.164
42.5
31:45.313
17:46:26.443
+30.570
1:58.594