https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/ME
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship EMN 20/32
-
Olsztyn - Poland
, 3 maja 2009
Eddie Herd
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #100 Jens Getteman
5 - #24 Aljosa Molnar
6 - #114 Rannar Uusna
7 - #7 Milan Spicak
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #6 Kevin Van Den Hoorn
10 - #125 Stijn Blom
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #50 Vadym Galiyash
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #129 Mick Van Heugten
15 - #55 Maximilian Kleylein
16 - #506 Filip Więckowski
17 - #33 Andriy Burenko
18 - #271 Tom Kelly
19 - #505 Bartłomiej Piątek
20 - #26 Sander Bouwmeester
21 - #25 Robin Nijkamp
22 - #31 Bartosz Sawczuk
23 - #259 Mattia Buso
24 - #32 Adrian Piłat
25 - #36 Marcin Bogucki
26 - #34 Sebastian Knoff
27 - #37 Michał Jońca
28 - #82 Kevin Froba
29 - #29 Artur Baev
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #193 Peter Tadic
2 - #221 Priit Ratsep
3 - #262 Łukasz Lonka
4 - #100 Jens Getteman
5 - #24 Aljosa Molnar
6 - #114 Rannar Uusna
7 - #7 Milan Spicak
8 - #22 Jesper Johnsson
9 - #6 Kevin Van Den Hoorn
10 - #125 Stijn Blom
11 - #503 Tomasz Wysocki
12 - #50 Vadym Galiyash
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #129 Mick Van Heugten
16 - #506 Filip Więckowski
17 - #33 Andriy Burenko
18 - #271 Tom Kelly
19 - #505 Bartłomiej Piątek
20 - #26 Sander Bouwmeester
21 - #25 Robin Nijkamp
22 - #31 Bartosz Sawczuk
23 - #259 Mattia Buso
24 - #32 Adrian Piłat
25 - #36 Marcin Bogucki
26 - #34 Sebastian Knoff
27 - #37 Michał Jońca
28 - #82 Kevin Froba
29 - #29 Artur Baev
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Peter Tadic
1
2:52.922
17:17:34.052
2
2:29.758
42.3
5:22.680
17:20:03.811
+27.817
2:01.941
3
2:06.087
50.3
7:28.768
17:22:09.898
+2.764
2:03.323
4
2:21.617
44.7
9:50.385
17:24:31.515
-1:34.120
3:55.737
5
2:27.850
42.9
12:18.235
17:26:59.365
+27.069
2:00.781
6
2:06.720
50.0
14:24.955
17:29:06.085
+4.793
2:01.927
7
3:44.961
28.2
18:09.916
17:32:51.046
+2.806
3:42.155
8
2:04.639
50.8
20:14.555
17:34:55.685
+2.307
2:02.332
9
4:34.776
23.1
24:49.331
17:39:30.462
+2:32.723
2:02.053
10
2:04.365
50.9
26:53.697
17:41:34.827
-2:01.332
4:05.697
11
2:06.375
50.1
29:00.072
17:43:41.202
+7.781
1:58.594
12
2:05.954
50.3
31:06.026
17:45:47.156