EMX-2 Junior - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 Junior European Championship EMN 20/38 - Bielstein-Germany, 5 lipca 2009
Romain Frast
Gerd Vilshöver
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

24

Aljosa Molnar

AMZS / SLO

Yamaha

15

31:12.570

25

2

90

Dennis Ullrich

DMSB / GER

KTM

15

31:19.521

22

3

86

Josh Waterman

ACU / GBR

KTM

15

31:21.031

20

4

14

Niks Apfelbaums

LaMSF / LAT

Yamaha

15

31:32.606

18

5

105

Calle Aspegren

SVEMO / SWE

Honda

15

31:33.416

16

6

7

Milan Spicak

ACCR / CZE

Kawasaki

15

31:38.837

15

7

165

Hrvoje Karas

HMS / CRO

Yamaha

15

31:40.772

14

8

104

Fredrik Noren

SVEMO / SWE

Suzuki

15

31:41.119

13

9

193

Peter Tadic

AMZS / SLO

KTM

MTD Racing Team

15

31:44.574

12

10

221

Priit Ratsep

EMF / EST

Kawasaki

15

31:46.034

11

11

54

Roberts Justs

LaMSF / LAT

Yamaha

15

31:56.479

10

12

262

Łukasz Lonka

PZM / POL

Honda

15

32:04.202

9

13

191

Tom Van Iperen

KNMV / NED

Yamaha

15

32:07.949

8

14

170

Lars Reuther

DMSB / GER

KTM

15

32:19.293

7

15

6

Kevin Van Den Hoorn

KNMV / NED

KTM

15

32:22.852

6

16

101

Frederik Holmquist

SVEMO / SWE

Suzuki

15

32:23.546

5

17

27

Brendl Ondrej

ACCR / CZE

KTM

15

32:27.114

4

18

322

Teemu Lehtinen

SML / FIN

Yamaha

15

32:27.966

3

19

673

Sander Van Herpen

MUL / NED

Honda

15

32:29.781

2

20

181

Mikus Petersons

LaMSF / LAT

Suzuki

15

32:37.969

1

21

92

Thomas Vilvorder

FMB / BMB / BEL

Kawasaki

15

32:42.550

22

22

Jesper Johnsson

SVEMO / SWE

Honda

15

32:46.008

23

271

Tom Kelly

MUL / LUX

Suzuki

15

32:49.144

24

300

Vyacheslav Golovkin

MFR / RUS

KTM

15

32:53.659

25

680

Michael Kaussen

DMSB / GER

KTM

15

32:54.695

26

246

Rinnie Van Linden

MUL / NED

Suzuki

15

32:58.734

27

26

Sander Bouwmeester

KNMV / NED

Honda

15

33:02.087

28

505

Bartłomiej Piątek

PZM / POL

Yamaha

15

33:04.671

29

99

Christoph Heinz

OeAMTC / AUT

KTM

15

33:06.524

30

98

Stefan Damianik

OeAMTC / AUT

Kawasaki

15

33:08.949

31

55

Maximilian Kleylein

DMSB / GER

KTM

Sponsor KTM-Sarholz Racing Team

15

33:09.152

32

85

Jaroslav Sloupsky

ACCR / CZE

Honda

15

33:16.594

33

91

Matthias Walczuch

DMSB / GER

KTM

14

31:06.662

34

33

Andriy Burenko

FMU / UKR

Yamaha

14

31:51.943

35

678

Niklas Raths

DMSB / GER

KTM

10

21:48.278

36

824

Nick Kouwenberg

KNMV / NED

KTM

7

17:50.875

37

79

Viktor Bjorklund

SVEMO / SWE

Suzuki

4

8:55.140

38

87

Dennis Baudrexl

DMSB / GER

Honda

3

8:50.129