EMX-65 - Trening dowolny II

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-65 European Championship EMN 20/3 - Siauliai-Lithuania, 30 maja 2009
Nicoleta Olariu
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

99

Ivan Petrov

BMF / BUL

6

2:21.285

2

2

21

Luca Poggi

FMI / ITA

7

2:22.121

6

3

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

7

2:22.399

3

4

17

Nick Horsten

KNMV / NED

7

2:23.243

3

5

36

Noud Van Kraaij

KNMV / NED

7

2:23.977

7

6

23

Michele Sanchini

FMI / ITA

7

2:25.071

4

7

41

Kim Savaste

SML / FIN

7

2:25.534

6

8

74

Artemiy Nazarov

MFR / RUS

8

2:26.842

3

9

25

Jakub Tuma

ACCR / CZE

8

2:27.314

3

10

299

Hendrik Talviku

EMF / EST

6

2:27.680

5

11

72

Valyo Roglev

BMF / BUL

8

2:27.683

5

12

16

Donny Van Wessel

KNMV / NED

8

2:27.705

5

13

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

7

2:27.758

4

14

68

Hampus Kahrle

SVEMO / SWE

8

2:27.951

8

15

199

Luc Hermsen

KNMV / NED

7

2:28.594

6

16

197

Matija Kelava

HMS / CRO

8

2:29.025

6

17

54

Stepan Burdakov

MFR / RUS

7

2:29.279

6

18

24

Jakub Teresak

ACCR / CZE

8

2:29.337

3

19

86

Kristers Karklins

LaMSF / LAT

8

2:29.676

7

20

29

Jan Jakobson

EMF / EST

6

2:31.619

2

21

198

Tamur Talviku

EMF / EST

6

2:31.674

2

22

692

Danne Karlsson

SVEMO / SWE

7

2:31.875

4

23

63

Nauris Svedarauskas

LMSF / LIT

7

2:32.780

6

24

91

Sebastian Martensson

SVEMO / SWE

8

2:33.004

3

25

141

Pontus Engemoen

SVEMO / SWE

8

2:33.046

7

26

53

Pavol Repcak

SMF / SLK

7

2:33.173

5

27

27

Gianluca Facchetti

FMI / ITA

6

2:33.405

6

28

399

Szymon Staszkiewicz

PZM / POL

8

2:35.018

4

29

117

Mykyta Kyenko

FMU / UKR

3

2:35.929

2

30

111

Erik Englund

SVEMO / SWE

7

2:36.009

6

31

46

Gerret Johanson

EMF / EST

6

2:36.033

5

32

507

Kamil Osieleniec

PZM / POL

7

2:36.073

3

33

73

Edgaras Kananavicius

LMSF / LIT

7

2:36.435

7

34

60

Joviltas Cibas

LMSF / LIT

8

2:36.507

8

35

50

Kirill Gavrilov

MFR / RUS

7

2:37.119

6

36

35

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

7

2:37.161

3

37

58

Mykolas Barakauskis

LMSF / LIT

6

2:37.203

6

38

502

Gabriel Chętnicki

PZM / POL

7

2:38.337

3

39

64

Dmitrijs Gorsanovs

LaMSF / LAT

7

2:38.635

2

40

40

Rynaldo Puusep

EMF / EST

6

2:39.080

2

41

31

Siargiej Kulazhanka

BFMS / BLR

6

2:39.389

2

42

30

Carl Ulejoe

EMF / EST

7

2:39.518

7

43

61

Argaudas Cepas

LMSF / LIT

7

2:40.120

6

44

9

Lubov Leontieva

MFR / RUS

8

2:44.476

6

45

62

Antanas Levickas

LMSF / LIT

7

2:46.852

2

46

10

Maksim Shtytser

MFR / RUS

7

2:48.549

4

47

38

Dmytro Chernov

FMU / UKR

6

2:49.686

2