EMX-65 - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-65 European Championship EMN 20/3 - Siauliai-Lithuania, 30 maja 2009
Nicoleta Olariu
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

22

Lorenzo Ravera

FMI / ITA

7

2:20.233

6

2

99

Ivan Petrov

BMF / BUL

6

2:21.259

3

3

21

Luca Poggi

FMI / ITA

7

2:22.745

7

4

74

Artemiy Nazarov

MFR / RUS

7

2:25.823

7

5

41

Kim Savaste

SML / FIN

6

2:26.046

4

6

68

Hampus Kahrle

SVEMO / SWE

7

2:26.571

4

7

17

Nick Horsten

KNMV / NED

8

2:27.212

4

8

25

Jakub Tuma

ACCR / CZE

7

2:28.557

4

9

36

Noud Van Kraaij

KNMV / NED

6

2:28.854

4

10

199

Luc Hermsen

KNMV / NED

7

2:29.369

5

11

72

Valyo Roglev

BMF / BUL

7

2:29.614

3

12

198

Tamur Talviku

EMF / EST

7

2:29.800

6

13

23

Michele Sanchini

FMI / ITA

7

2:30.300

3

14

299

Hendrik Talviku

EMF / EST

6

2:30.409

6

15

197

Matija Kelava

HMS / CRO

7

2:30.677

6

16

24

Jakub Teresak

ACCR / CZE

8

2:31.414

3

17

29

Jan Jakobson

EMF / EST

3

2:31.960

2

18

54

Stepan Burdakov

MFR / RUS

6

2:32.455

5

19

91

Sebastian Martensson

SVEMO / SWE

7

2:32.766

4

20

16

Donny Van Wessel

KNMV / NED

7

2:33.384

2

21

86

Kristers Karklins

LaMSF / LAT

8

2:33.433

4

22

63

Nauris Svedarauskas

LMSF / LIT

7

2:33.479

5

23

141

Pontus Engemoen

SVEMO / SWE

7

2:33.488

4

24

101

Valeriy Dotsenko

FMU / UKR

5

2:33.866

3

25

35

Oleksandr Sirko

FMU / UKR

7

2:34.192

4

26

27

Gianluca Facchetti

FMI / ITA

6

2:34.280

2

27

31

Siargiej Kulazhanka

BFMS / BLR

6

2:34.585

3

28

111

Erik Englund

SVEMO / SWE

7

2:35.116

5

29

60

Joviltas Cibas

LMSF / LIT

7

2:35.913

3

30

53

Pavol Repcak

SMF / SLK

7

2:36.300

6

31

117

Mykyta Kyenko

FMU / UKR

7

2:36.924

6

32

692

Danne Karlsson

SVEMO / SWE

7

2:36.946

5

33

50

Kirill Gavrilov

MFR / RUS

6

2:37.218

2

34

399

Szymon Staszkiewicz

PZM / POL

7

2:38.003

3

35

46

Gerret Johanson

EMF / EST

6

2:38.027

2

36

502

Gabriel Chętnicki

PZM / POL

7

2:38.626

2

37

64

Dmitrijs Gorsanovs

LaMSF / LAT

8

2:39.485

4

38

73

Edgaras Kananavicius

LMSF / LIT

7

2:39.734

5

39

211

Jimmy Hazekamp

KNMV / NED

7

2:39.895

4

40

30

Carl Ulejoe

EMF / EST

6

2:40.422

2

41

507

Kamil Osieleniec

PZM / POL

7

2:41.369

6

42

61

Argaudas Cepas

LMSF / LIT

7

2:41.585

3

43

58

Mykolas Barakauskis

LMSF / LIT

7

2:41.734

2

44

40

Rynaldo Puusep

EMF / EST

6

2:42.770

2

45

9

Lubov Leontieva

MFR / RUS

7

2:46.610

4

46

62

Antanas Levickas

LMSF / LIT

6

2:48.084

5

47

10

Maksim Shtytser

MFR / RUS

7

2:51.865

2

48

38

Dmytro Chernov

FMU / UKR

6

2:56.205

1