EMX-85 - Trening dowolny II

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/10 - Siauliai-Lithuania, 30 maja 2009
Nicoleta Olariu
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

243

Tim Gajser

AMZS / SLO

8

2:07.982

2

2

107

Lars Van Berkel

KNMV / NED

9

2:08.893

3

3

7

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

9

2:09.404

9

4

128

Ivo Monticelli

FMI / ITA

8

2:09.423

6

5

44

Nicola Recchia

FMI / ITA

8

2:09.758

6

6

33

Julien Lieber

MUL / BEL

9

2:09.773

9

7

52

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

8

2:10.362

5

8

91

Jeremy Seewer

FMS / SUI

9

2:10.414

5

9

9

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

9

2:10.422

5

10

87

Karl Saat

EMF / EST

8

2:10.559

5

11

41

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

9

2:10.637

7

12

56

Pauls Jonass

LaMSF / LAT

8

2:10.723

8

13

48

Rostyslav Voytsitskyy

FMU / UKR

8

2:10.724

7

14

23

Samuele Bernardini

FMI / ITA

8

2:11.527

8

15

95

Nigel Blomer

MUL / LUX

8

2:11.621

8

16

84

Luca Moroni

FMI / ITA

7

2:11.837

7

17

102

Arminas Jasikonis

LMSF / LIT

5

2:12.475

4

18

73

Alexander Ukolov

MFR / RUS

8

2:13.097

7

19

28

Ivan Baranov

MFR / RUS

9

2:13.169

8

20

42

Mathias Plessers

FMB / BEL

9

2:13.569

8

21

108

Johan Johannesson

SVEMO / SWE

7

2:13.594

7

22

54

Robin Sundell

SVEMO / SWE

8

2:13.820

5

23

24

Simone Zecchina

FMI / ITA

7

2:14.235

6

24

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

8

2:14.485

8

25

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

7

2:14.519

4

26

38

Rain Koch

EMF / EST

8

2:14.820

8

27

127

Kasper Kristensen

DMU / DEN

8

2:15.008

5

28

301

Appy Jr. Robben

MUL / NED

8

2:15.036

7

29

15

Tilo Wittlerbaumer

DMSB / GER

7

2:15.268

7

30

29

Janno Schmidt

EMF / EST

8

2:15.503

7

31

47

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

8

2:15.939

8

32

79

Jaap Corneth

KNMV / NED

5

2:16.261

3

33

14

David Sima

ACCR / CZE

8

2:16.687

7

34

111

Mikael Kaipanen

SML / FIN

7

2:17.402

7

35

251

Maksym Rososhchuk

FMU / UKR

8

2:19.220

4

36

85

Rihards Ginters

LaMSF / LAT

8

2:19.891

4

37

43

Raman Yermalayeu

BFMS / BLR

8

2:21.587

4

38

502

Kamil Wawer

PZM / POL

7

2:21.909

7

39

50

Samanta Josta

LaMSF / LAT

6

2:23.162

6

40

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

8

2:26.035

7

41

59

Klaudijus Ziukas

LMSF / LIT

7

2:26.893

5

42

58

Saimonas Vespenderis

LMSF / LIT

3

2:26.909

2

43

88

Nerijus Neimontas

LMSF / LIT

5

2:29.128

3

44

121

Vincentas Natkevicius

LMSF / LIT

5

2:32.377

4