EMX-85 - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-85 European Championship EMN 20/10 - Siauliai-Lithuania, 30 maja 2009
Nicoleta Olariu
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

243

Tim Gajser

AMZS / SLO

9

2:08.518

9

2

107

Lars Van Berkel

KNMV / NED

7

2:09.075

4

3

91

Jeremy Seewer

FMS / SUI

8

2:09.292

8

4

44

Nicola Recchia

FMI / ITA

7

2:09.949

5

5

128

Ivo Monticelli

FMI / ITA

8

2:10.195

5

6

23

Samuele Bernardini

FMI / ITA

7

2:10.493

7

7

84

Luca Moroni

FMI / ITA

6

2:10.697

4

8

41

Vsevolod Brylyakov

MFR / RUS

9

2:10.968

4

9

9

Vaclav Kovar

ACCR / CZE

8

2:11.022

8

10

33

Julien Lieber

MUL / BEL

9

2:11.381

7

11

7

Micha-Boy De Waal

KNMV / NED

9

2:11.498

2

12

48

Rostyslav Voytsitskyy

FMU / UKR

8

2:11.596

3

13

95

Nigel Blomer

MUL / LUX

8

2:11.775

7

14

52

Karlis Sabulis

LaMSF / LAT

8

2:11.917

4

15

56

Pauls Jonass

LaMSF / LAT

9

2:12.065

7

16

102

Arminas Jasikonis

LMSF / LIT

8

2:12.117

6

17

79

Jaap Corneth

KNMV / NED

8

2:12.312

3

18

54

Robin Sundell

SVEMO / SWE

8

2:12.449

6

19

108

Johan Johannesson

SVEMO / SWE

6

2:12.568

2

20

24

Simone Zecchina

FMI / ITA

7

2:13.118

7

21

38

Rain Koch

EMF / EST

7

2:13.342

2

22

42

Mathias Plessers

FMB / BEL

8

2:13.390

4

23

20

Emanuele Facchetti

FMI / ITA

7

2:13.489

5

24

87

Karl Saat

EMF / EST

8

2:13.808

8

25

76

Henri Roosiorg

EMF / EST

8

2:13.856

7

26

73

Alexander Ukolov

MFR / RUS

8

2:13.880

4

27

28

Ivan Baranov

MFR / RUS

8

2:15.172

7

28

15

Tilo Wittlerbaumer

DMSB / GER

7

2:15.611

5

29

29

Janno Schmidt

EMF / EST

8

2:15.685

5

30

127

Kasper Kristensen

DMU / DEN

6

2:15.750

2

31

301

Appy Jr. Robben

MUL / NED

9

2:16.052

3

32

14

David Sima

ACCR / CZE

7

2:16.291

3

33

111

Mikael Kaipanen

SML / FIN

7

2:17.795

6

34

47

Volodymyr Tarasov

FMU / UKR

8

2:17.829

4

35

85

Rihards Ginters

LaMSF / LAT

8

2:21.722

4

36

251

Maksym Rososhchuk

FMU / UKR

7

2:22.118

2

37

501

Maciej Więckowski

PZM / POL

7

2:22.178

2

38

43

Raman Yermalayeu

BFMS / BLR

6

2:22.512

4

39

59

Klaudijus Ziukas

LMSF / LIT

8

2:22.550

2

40

502

Kamil Wawer

PZM / POL

7

2:23.176

2

41

50

Samanta Josta

LaMSF / LAT

7

2:24.874

4

42

58

Saimonas Vespenderis

LMSF / LIT

5

2:26.676

4

43

88

Nerijus Neimontas

LMSF / LIT

6

2:27.615

4

44

121

Vincentas Natkevicius

LMSF / LIT

7

2:35.441

2