https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Rosówek
, 9 maja 2009
Elżbieta Marcinkiewicz
Marcin Rutkowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #503 Tomasz Wysocki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #17 Wojciech Grodzki
7 - #506 Filip Więckowski
8 - #8 Dawid Sierociński
9 - #221 Oskar Barański
10 - #20 Bartosz Sawczuk
11 - #10 Adrian Piłat
12 - #33 Marcin Bogucki
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #152 Mikołaj Kołodziejak
15 - #91 Daniel Bołtromiejuk
16 - #16 Michał Pawlak
17 - #222 Miłosz Kozica
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #71 Patryk Rubacki
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #170 Allan Liberkowski
22 - #95 Tomasz Witkowski
23 - #38 Adrian Jońca
24 - #25 Patryk Stachyra
25 - #68 Wojciech Kozłowski
26 - #88 Michał Jońca
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #503 Tomasz Wysocki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #3 Patryk Kwaśny
6 - #17 Wojciech Grodzki
7 - #506 Filip Więckowski
8 - #8 Dawid Sierociński
9 - #221 Oskar Barański
10 - #20 Bartosz Sawczuk
11 - #10 Adrian Piłat
12 - #33 Marcin Bogucki
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #152 Mikołaj Kołodziejak
15 - #91 Daniel Bołtromiejuk
16 - #16 Michał Pawlak
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #71 Patryk Rubacki
20 - #46 Filip Litwiniak
21 - #170 Allan Liberkowski
22 - #95 Tomasz Witkowski
23 - #38 Adrian Jońca
24 - #25 Patryk Stachyra
25 - #68 Wojciech Kozłowski
26 - #88 Michał Jońca
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:43.856
11:27:43.462
2
2:03.934
46.5
4:47.790
11:29:47.396
+17.256
1:46.678
3
2:12.312
43.5
7:00.102
11:31:59.708
-39.485
2:51.797
4
2:01.069
47.6
9:01.171
11:34:00.777
+16.294
1:44.775
5
1:58.935
48.4
11:00.106
11:35:59.712
6
2:00.858
47.7
13:00.964
11:38:00.570
7
1:59.164
48.3
15:00.128
11:39:59.734
8
2:16.623
42.2
17:16.751
11:42:16.357
9
1:57.731
48.9
19:14.482
11:44:14.088
10
2:03.371
46.7
21:17.853
11:46:17.459