MX2 - Trening dowolny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I Runda (MX85, MX2) - Gdańsk, 19 kwietnia 2009
Andrzej Olszewski
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

11

1:58.897

6

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

1:59.516

7

3

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

9

2:00.965

6

4

17

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

10

2:01.378

10

5

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

2:01.533

9

6

66

Mateusz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

10

2:01.931

10

7

6

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

11

2:02.057

9

8

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

2:02.391

9

9

7

Łukasz Bembenik

AP Głogów

11

2:03.036

6

10

4

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

10

2:03.209

7

11

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

11

2:05.298

10

12

151

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

10

2:05.954

8

13

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

2:06.177

9

14

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

11

2:06.534

11

15

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

2:06.897

8

16

125

Sebastian Banaś

NZ

Yamaha

AMROL Team Lipnica

11

2:07.874

9

17

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

2:08.159

10

18

55

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

10

2:08.407

9

19

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

9

2:08.463

4

20

32

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

11

2:12.615

2

21

107

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

2:12.795

9

22

40

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

2:12.849

7

23

48

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

11

2:14.160

3

24

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

10

2:15.300

10

25

119

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

11

2:15.646

6

26

94

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

11

2:17.521

7

27

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

8

2:17.776

5

28

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

9

2:17.991

8

29

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

10

2:19.838

2

30

25

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

8

2:26.527

5

31

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Honda

10

2:26.529

6

32

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

10

2:27.568

10

33

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

Yamaha

9

2:31.756

2