MX2 - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I Runda (MX85, MX2) - Gdańsk, 19 kwietnia 2009
Andrzej Olszewski
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

8

1:56.854

5

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:57.789

9

3

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

8

1:58.072

7

4

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:58.678

9

5

66

Mateusz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

8

1:59.298

8

6

125

Sebastian Banaś

NZ

Yamaha

AMROL Team Lipnica

7

1:59.481

7

7

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:59.685

7

8

6

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

9

2:00.023

3

9

7

Łukasz Bembenik

AP Głogów

8

2:00.863

5

10

4

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

9

2:01.147

4

11

17

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

8

2:01.805

8

12

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:02.252

7

13

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

8

2:02.358

8

14

107

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

9

2:03.639

9

15

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:03.927

8

16

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

9

2:03.941

5

17

151

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

7

2:03.969

7

18

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

9

2:05.597

6

19

32

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

8

2:06.387

6

20

55

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

7

2:06.685

4

21

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:08.113

4

22

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:08.330

6

23

40

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

8

2:08.607

6

24

48

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

8

2:09.346

2

25

119

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:12.260

2

26

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:13.133

6

27

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:14.513

3

28

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:14.840

3

29

94

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

8

2:15.546

5

30

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

Yamaha

6

2:19.529

2

31

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

8

2:21.853

3

32

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Honda

8

2:23.167

2

33

25

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

8

2:23.739

4