MX1 - Trening dowolny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2J, MX1) - Lublin, 6 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

1:39.287

6

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

10

1:39.421

9

3

117

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

9

1:39.878

5

4

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

10

1:40.590

3

5

110

Viri Hendych

Czechy

9

1:41.084

5

6

111

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

11

1:41.507

5

7

5

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

9

1:42.053

2

8

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

11

1:42.390

3

9

191

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

10

1:43.533

6

10

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

9

1:43.906

4

11

7

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

10

1:44.171

2

12

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

1:44.176

3

13

222

Juri Naumchyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

1:44.542

3

14

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

10

1:44.801

6

15

6

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

10

1:45.225

7

16

122

Józef Sawicki

Off Road Białystok

9

1:45.607

4

17

16

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

1:45.886

6

18

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

10

1:46.276

4

19

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

10

1:47.122

9

20

10

Waldemar Lonka

AP Głogów

10

1:47.125

5

21

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

9

1:47.205

3

22

8

Jacek Lonka

AP Głogów

10

1:47.504

9

23

147

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

9

1:47.896

7

24

118

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

8

1:48.034

3

25

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

8

1:48.333

3

26

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

10

1:48.622

7

27

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

10

1:51.118

3

28

62

Tomasz Zych

AP Głogów

9

1:51.310

7

29

26

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

9

1:54.264

4

30

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

9

1:54.959

5

31

116

Grzegorz Palusiński

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

1:59.358

3

32

86

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

9

1:59.933

5

33

27

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

2:00.009

5

34

132

Maciej Beerkens

AP Głogów

7

2:01.029

3

35

82

Andrej Makhankov

Ukraina