MX1 - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2J, MX1) - Lublin, 6 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

111

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

17

30:00.947

25

2

110

Viri Hendych

Czechy

Honda

17

30:03.481

22

3

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

17

30:04.543

20

4

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

17

30:05.119

18

5

1

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

17

30:18.071

16

6

8

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

17

31:28.831

15

7

5

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

17

31:35.730

14

8

82

Andrej Makhankov

Ukraina

KTM

17

31:39.970

13

9

7

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

17

31:41.023

12

10

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

17

31:43.367

11

11

122

Józef Sawicki

Off Road Białystok

Yamaha

16

30:08.392

10

12

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

16

30:15.919

9

13

91

Rafał Kiczko

AP Warszawa

Yamaha

16

30:24.640

8

14

118

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

16

30:29.693

7

15

16

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

16

30:30.674

6

16

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

16

30:50.098

5

17

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

16

30:52.297

4

18

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

16

31:02.680

3

19

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Yamaha

16

31:03.554

2

20

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

16

31:04.678

1

21

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

16

31:05.404

22

10

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

16

31:11.200

23

147

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

16

31:15.097

24

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

16

31:21.599

25

222

Juri Naumchyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:06.382

26

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

15

30:38.340

27

116

Grzegorz Palusiński

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

14

30:04.093

28

27

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

14

30:11.277

29

6

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

13

25:23.319

30

86

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

25:00.698

31

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

9

17:39.006

32

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

7

16:01.029

33

132

Maciej Beerkens

AP Głogów

Honda

3

7:39.296