MX1 - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX1, MX2J) - Stryków, 14 czerwca 2009
Bolesław Raczkowski
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

1:51.432

7

2

3

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

1:52.983

7

3

110

Viri Hendych

Czechy

Honda

7

1:54.426

6

4

1

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:54.618

5

5

111

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

8

1:55.318

3

6

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

Bros Racing

6

1:56.641

4

7

5

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

1:56.946

7

8

7

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:57.387

6

9

117

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

7

1:57.504

6

10

59

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

1:58.327

3

11

8

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

1:58.866

7

12

118

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

1:59.246

7

13

91

Rafał Kiczko

AP Warszawa

Yamaha

7

1:59.841

5

14

23

Łukasz Bembenik

AP Głogów

5

2:00.275

3

15

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

8

2:00.854

7

16

6

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:01.549

5

17

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

2

2:01.704

1

18

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

6

2:02.244

6

19

10

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:02.844

6

20

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:02.914

3

21

9

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:03.021

5

22

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Yamaha

8

2:03.734

7

23

39

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

7

2:04.948

4

24

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

2:05.544

2

25

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:07.136

3

26

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

7

2:08.274

7

27

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:12.165

4