https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Stryków
, 14 czerwca 2009
Bolesław Raczkowski
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #221 Oskar Barański
9 - #33 Marcin Bogucki
10 - #8 Dawid Sierociński
11 - #16 Michał Pawlak
12 - #222 Miłosz Kozica
13 - #88 Michał Jońca
14 - #92 Damian Jędrzejczyk
15 - #46 Filip Litwiniak
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #95 Tomasz Witkowski
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #66 Joanna Miller
20 - #117 Kamil Tomaszewski
21 - #51 Daniel Stachyra
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #29 Tomasz Węgrzyn
24 - #24 Paweł Albin
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #515 Jakub Piątek
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #221 Oskar Barański
9 - #33 Marcin Bogucki
10 - #8 Dawid Sierociński
11 - #16 Michał Pawlak
12 - #222 Miłosz Kozica
13 - #88 Michał Jońca
14 - #92 Damian Jędrzejczyk
15 - #46 Filip Litwiniak
16 - #71 Patryk Rubacki
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #66 Joanna Miller
20 - #117 Kamil Tomaszewski
21 - #51 Daniel Stachyra
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #29 Tomasz Węgrzyn
24 - #24 Paweł Albin
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
1:37.399
15:35:48.103
2
2:11.969
43.6
3:49.368
15:38:00.072
+14.971
1:56.998
3
2:36.951
36.7
6:26.319
15:40:37.023
+41.662
1:55.289
4
2:11.791
43.7
8:38.110
15:42:48.814
+16.226
1:55.565
5
2:14.749
42.7
10:52.859
15:45:03.563
+19.303
1:55.446
6
2:08.782
44.7
13:01.641
15:47:12.345
+10.943
1:57.839
7
2:09.828
44.4
15:11.469
15:49:22.173
+11.614
1:58.214
8
2:09.079
44.6
17:20.548
15:51:31.252
+11.288
1:57.791
9
2:12.978
43.3
19:33.526
15:53:44.230
+13.839
1:59.139
10
2:10.709
44.1
21:44.235
15:55:54.939
+13.138
1:57.571
11
2:11.727
43.7
23:55.962
15:58:06.666
+13.788
1:57.939
12
2:10.710
44.1
26:06.672
16:00:17.376
+13.009
1:57.701