MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX1, MX2J) - Lipno, 26 lipca 2009
Dariusz Szymański
Waldemar Łykowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

262

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

1:36.889

6

2

3

Patryk Kwaśny

LKS Jastrząb Lipno

KTM

9

1:39.984

3

3

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:40.228

3

4

221

Oskar Barański

NZ

Kawasaki

8

1:42.005

5

5

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:42.347

8

6

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:43.979

8

7

20

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

1:44.244

6

8

8

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

9

1:44.409

9

9

148

Tomasz Pacyga

K-MTR Osielec

6

1:44.769

5

10

10

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

1:46.179

3

11

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

7

1:46.852

4

12

18

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

1:47.048

7

13

51

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

8

1:48.211

4

14

49

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

10

1:50.064

9

15

222

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

9

1:50.304

6

16

711

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:50.600

4

17

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

8

1:50.925

4

18

16

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

1:51.134

4

19

231

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

6

1:52.013

2

20

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

8

1:52.212

5

21

68

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

5

1:52.364

4

22

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda

8

1:52.607

6

23

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

1:53.592

2

24

95

Tomasz Witkowski

KM Quercus Romanówka

KTM

5

1:54.854

3

25

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

10

2:01.473

5

26

96

Luis Carstens

Motoklub Olsztyn

3

2:03.217

1

27

93

Paweł Pruszczyński

AP Głogów

Yamaha

7

2:03.591

2

28

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

2

2:25.278

1