https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Lipno
, 26 lipca 2009
Dariusz Szymański
Waldemar Łykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Patryk Kwaśny
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #10 Adrian Piłat
6 - #16 Michał Pawlak
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #221 Oskar Barański
9 - #49 Leszek Jasiński
10 - #711 Szymon Motylewski
11 - #152 Mikołaj Kołodziejak
12 - #88 Michał Jońca
13 - #71 Patryk Rubacki
14 - #51 Daniel Stachyra
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #20 Bartosz Sawczuk
18 - #93 Paweł Pruszczyński
19 - #62 Bartosz Nowacki
20 - #231 Dawid Konkol
21 - #68 Wojciech Kozłowski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Patryk Kwaśny
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #10 Adrian Piłat
6 - #16 Michał Pawlak
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #221 Oskar Barański
9 - #49 Leszek Jasiński
10 - #711 Szymon Motylewski
11 - #152 Mikołaj Kołodziejak
12 - #88 Michał Jońca
13 - #71 Patryk Rubacki
14 - #51 Daniel Stachyra
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #20 Bartosz Sawczuk
18 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #231 Dawid Konkol
21 - #68 Wojciech Kozłowski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Kwaśny
19.921
15:40:35.641
1
2:11.069
41.7
2:30.990
15:42:46.710
+23.354
1:47.715
2
2:06.432
43.3
4:37.422
15:44:53.142
+20.496
1:45.936
3
2:07.192
43.0
6:44.614
15:47:00.334
+18.361
1:48.831
4
2:06.085
43.4
8:50.699
15:49:06.419
+17.768
1:48.317
5
2:09.170
42.4
10:59.869
15:51:15.589
+18.631
1:50.539
6
4:47.132
19.1
15:47.001
15:56:02.721
+2:58.294
1:48.838
7
2:31.883
36.0
18:18.884
15:58:34.604
+38.582
1:53.301
8
2:28.870
36.8
20:47.754
16:01:03.474
+38.089
1:50.781
9
2:30.126
36.4
23:17.880
16:03:33.600
+38.610
1:51.516
10
2:29.404
36.6
25:47.284
16:06:03.004
+37.395
1:52.009