https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Lipno
, 26 lipca 2009
Dariusz Szymański
Waldemar Łykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Patryk Kwaśny
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #10 Adrian Piłat
6 - #16 Michał Pawlak
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #221 Oskar Barański
9 - #49 Leszek Jasiński
10 - #711 Szymon Motylewski
11 - #152 Mikołaj Kołodziejak
12 - #88 Michał Jońca
13 - #71 Patryk Rubacki
14 - #51 Daniel Stachyra
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #20 Bartosz Sawczuk
18 - #93 Paweł Pruszczyński
19 - #62 Bartosz Nowacki
20 - #231 Dawid Konkol
21 - #68 Wojciech Kozłowski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Patryk Kwaśny
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #10 Adrian Piłat
7 - #8 Dawid Sierociński
8 - #221 Oskar Barański
9 - #49 Leszek Jasiński
10 - #711 Szymon Motylewski
11 - #152 Mikołaj Kołodziejak
12 - #88 Michał Jońca
13 - #71 Patryk Rubacki
14 - #51 Daniel Stachyra
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #20 Bartosz Sawczuk
18 - #93 Paweł Pruszczyński
19 - #62 Bartosz Nowacki
20 - #231 Dawid Konkol
21 - #68 Wojciech Kozłowski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Kwaśny
13.457
15:40:29.177
1
1:55.984
47.2
2:09.441
15:42:25.161
+8.269
1:47.715
2
1:52.396
48.7
4:01.837
15:44:17.557
+6.460
1:45.936
3
1:56.280
47.1
5:58.117
15:46:13.837
+7.449
1:48.831
4
1:55.712
47.3
7:53.829
15:48:09.549
+7.395
1:48.317
5
1:55.532
47.4
9:49.361
15:50:05.081
+4.993
1:50.539
6
1:58.697
46.1
11:48.058
15:52:03.778
+9.859
1:48.838
7
1:59.601
45.8
13:47.659
15:54:03.379
+6.300
1:53.301
8
2:00.882
45.3
15:48.541
15:56:04.261
+10.101
1:50.781
9
2:00.680
45.3
17:49.221
15:58:04.941
+9.164
1:51.516
10
2:02.819
44.6
19:52.040
16:00:07.760
+10.810
1:52.009
11
2:01.807
44.9
21:53.847
16:02:09.567
+9.780
1:52.027
12
2:03.168
44.4
23:57.015
16:04:12.735
+7.920
1:55.248
13
1:59.833
45.7
25:56.848
16:06:12.568
+6.580
1:53.253