MX2 Junior - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski V Runda (MX65, MX1, MX2J) - Człuchów, 9 sierpnia 2009
Stanisław Olszewski
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

505

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

26:24.408

25

2

3

Patryk Kwaśny

LKS Jastrząb Lipno

KTM

12

26:31.447

22

3

221

Oskar Barański

NZ

Kawasaki

12

26:35.252

20

4

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

26:51.365

18

5

20

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

26:58.103

16

6

10

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

27:07.981

15

7

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

27:18.249

14

8

8

Dawid Sierociński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

27:47.834

13

9

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

27:55.142

12

10

16

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

27:55.797

11

11

49

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

12

28:05.360

10

12

18

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

28:39.263

9

13

96

Luis Carstens

Motoklub Olsztyn

KTM

12

28:41.069

8

14

28

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:53.347

7

15

222

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

11

27:02.147

6

16

64

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

11

27:22.750

5

17

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda

11

27:25.297

4

18

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

27:31.063

3

19

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

Kawasaki

11

27:37.032

2

20

95

Tomasz Witkowski

KM Quercus Romanówka

KTM

11

27:55.696

1

21

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

11

28:01.251

22

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Honda

11

28:35.143

23

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

KTM

11

28:41.927

24

170

Allan Liberkowski

Cross-ATV Piła

Honda

`

11

28:43.907

25

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

28:45.296

26

93

Paweł Pruszczyński

AP Głogów

Yamaha

11

28:46.450

27

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

10

27:09.325