https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65,MX2 Junior,MX1)
-
Wschowa
, 30 sierpnia 2009
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Łukasz Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #3 Arkadiusz Mańk
5 - #31 Toni Volff
6 - #2 Karol Kędzierski
7 - #7 Karol Knap
8 - #23 Łukasz Bembenik
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #216 Aleksander Sazanovets
11 - #5 Mateusz Ognisty
12 - #66 Mateusz Bembenik
13 - #100 Alexander Fiedler
14 - #99 Sebastian Krywult
15 - #8 Jacek Lonka
16 - #61 Slawomir Przybyła
17 - #12 Piotr Zalewski
18 - #14 Mirosław Kowalski
19 - #9 Jakub Majchrzak
20 - #214 Paweł Szturomski
21 - #121 Marcin Rzętkowski
22 - #37 Sylwester Jędrzejczyk
23 - #102 Dariusz Przybysz
24 - #143 Ronny Borch
25 - #90 Krzysztof Marszałek
26 - #112 Karol Kruczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Łukasz Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #3 Arkadiusz Mańk
5 - #31 Toni Volff
6 - #2 Karol Kędzierski
7 - #7 Karol Knap
8 - #23 Łukasz Bembenik
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #216 Aleksander Sazanovets
11 - #5 Mateusz Ognisty
12 - #66 Mateusz Bembenik
13 - #100 Alexander Fiedler
14 - #99 Sebastian Krywult
15 - #8 Jacek Lonka
16 - #61 Slawomir Przybyła
17 - #12 Piotr Zalewski
18 - #14 Mirosław Kowalski
19 - #9 Jakub Majchrzak
20 - #214 Paweł Szturomski
21 - #121 Marcin Rzętkowski
22 - #37 Sylwester Jędrzejczyk
23 - #102 Dariusz Przybysz
24 - #143 Ronny Borch
25 - #90 Krzysztof Marszałek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
55.341
11:51:20.364
2
2:30.355
41.9
3:25.696
11:53:50.719
+0.732
2:29.623
3
2:29.079
42.3
5:54.775
11:56:19.798
+29.194
1:59.885
4
2:17.663
45.8
8:12.438
11:58:37.461
-44.252
3:01.915
5
2:49.640
37.1
11:02.078
12:01:27.101
+49.633
2:00.007
6
2:32.215
41.4
13:34.293
12:03:59.316
+13.048
2:19.167
7
2:18.671
45.4
15:52.964
12:06:17.987
+19.598
1:59.073