Sidecar - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Mistrzostwa Świata

Sidecar Motocross World Championship IMN 204/03 - Gdańsk-Poland, 17 maja 2009
Johan-Pieter Ribbink
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Daniel Willemsen / Sven Verbrugge

KNMV / NED

VMC

15

35:26.832

25

2

4

Joris Hendrickx / Kaspars Liepens

FMB / BEL

VMC

15

36:01.234

22

3

3

Jan Hendrickx / Tim Smeuninx

FMB / BEL

VMC

15

36:07.599

20

4

5

Marko Happich / Martin Betschard

DMSB / GER

MEFO

15

36:10.178

18

5

20

Henrik Soderqvist / Tobias Soderqvist

SVEMO / SWE

MEFO

15

36:11.179

16

6

8

Janis Daiders / Lauris Daiders

LaMSF / LAT

VMC

15

36:46.255

15

7

19

Kristof Santermans / Ben Vandenbogaert

FMB / BEL

VMC

15

37:12.752

14

8

7

Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal

ACCR / CZE

VMC

15

37:26.266

13

9

18

Thomas Morch / Marius Strauss

DMSB / GER

WSP

15

37:38.667

12

10

17

Stuart Brown / Luke Peters

ACU / GBR

VMC

15

37:40.852

11

11

10

Etienne Bax / Mark Van Deutekom

KNMV / NED

VMC

15

38:09.712

10

12

35

Daniel Millard / Joe Millard

ACU / GBR

WSP

14

35:29.150

9

13

24

John Lyne / Steve Kirwin

ACU / GBR

CCM

14

35:35.881

8

14

9

Nicky Pulinx / Kaspars Stupelis

FMB / BEL

VMC

14

35:44.992

7

15

37

Thomas Cermak / Ondrej Cermak

ACCR / CZE

MEFO

14

35:48.746

6

16

21

Lukas Cerny / Bruno Kalin

ACCR / CZE

MEFO

14

35:52.380

5

17

13

Thijs Derks / Roy Derks

KNMV / NED

EML

14

36:21.346

4

18

747

Robert Gustavsson / Henrik Apelgren

SVEMO / SWE

MEFO

14

36:28.119

3

19

34

Gert Gordejev / Keit Kivaste

EMF / EST

AYR

14

36:36.819

2

20

67

Kevin Bitsche / Johannes Vonbun

OAMTC / AUT

WSP

14

36:57.585

1

21

23

Margo Sonn / Elvijs Mucenieks

EMF / EST

AYR

14

37:00.964

22

53

Joonas Saloniemi / Juho Saloniemi

SML / FIN

AYR

14

37:04.907

23

102

Andreas Rutter / Steffen Nicke

DMSB / GER

Zabel

14

37:45.868

24

98

Miroslav Knotig / Robbie Bax

ACCR / CZE

MEFO

13

35:42.870

25

71

Mark Kinge / Kev Foyle

ACU / GBR

WSP

12

31:19.314

26

31

Josua Luscher / Markus Gloor

FMS / SUI

VMC

7

17:34.907

27

79

Evgeny Scherbinin / Sergei Sosnovscich

MFR / RUS

KTM

5

12:28.629

28

96

Gerrit Van Werven / Gertie Eggink

KNMV / NED

VMC

5

14:32.840

29

12

Carlo Van Duynhoven / Tom Van Duynhoven

KNMV / NED

VMC

4

10:20.368