Sidecar - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Świata

Sidecar Motocross World Championship IMN 204/09 - Kegums-Latvia, 9 sierpnia 2009
Jan-Eric Sallqvist
Salvis Freimanis
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

3

Jan Hendrickx / Tim Smeuninx

FMB / BEL

VMC

16

35:05.182

25

2

4

Joris Hendrickx / Kaspars Liepens

FMB / BEL

VMC

16

35:15.966

22

3

8

Janis Daiders / Lauris Daiders

LaMSF / LAT

VMC

16

35:20.880

20

4

10

Etienne Bax / Mark Van Deutekom

KNMV / NED

VMC

16

35:25.974

18

5

5

Marko Happich / Martin Betschard

DMSB / GER

MEFO

16

35:43.394

16

6

9

Nicky Pulinx / Kaspars Stupelis

FMB / BEL

VMC

16

36:14.395

15

7

37

Thomas Cermak / Ondrej Cermak

ACCR / CZE

MEFO

16

36:17.015

14

8

7

Vaclav Rozehnal / Marek Rozehnal

ACCR / CZE

VMC

16

36:24.254

13

9

17

Stuart Brown / Luke Peters

ACU / GBR

VMC

16

36:40.415

12

10

20

Henrik Soderqvist / Tobias Soderqvist

SVEMO / SWE

MEFO

16

37:12.093

11

11

1

Daniel Willemsen / Sven Verbrugge

KNMV / NED

VMC

16

37:29.973

10

12

30

Jan Visscher / Jeroen Visscher

MUL / NED

VMC

16

37:34.090

9

13

747

Robert Gustavsson / Henrik Apelgren

SVEMO / SWE

MEFO

15

35:16.888

8

14

18

Thomas Morch / Marius Strauss

DMSB / GER

WSP

15

35:33.382

7

15

19

Kristof Santermans / Ben Vandenbogaert

FMB / BEL

VMC

15

35:38.958

6

16

96

Gerrit Van Werven / Gertie Eggink

KNMV / NED

VMC

15

35:39.670

5

17

171

Arnolds Silis /

LaMSF / LAT

VMC

15

35:54.033

4

18

67

Kevin Bitsche / Johannes Vonbun

OAMTC / AUT

WSP

15

36:02.123

3

19

47

Argo Poldsaar / Indrek Aljes

EMF / EST

AYR

15

36:35.403

2

20

53

Joonas Saloniemi / Juho Saloniemi

SML / FIN

AYR

15

36:46.281

1

21

49

Liutauras Variakojis / Arvydas Davidonis

LMSF / LIT

AYR

15

37:02.497

22

301

Kristo Seng /

EMF / EST

AYR

14

35:32.682

23

45

Kert Varik / Erkki Koiv

EMF / EST

AYR

8

18:49.520

24

34

Gert Gordejev / Keit Kivaste

EMF / EST

AYR

7

18:13.110

25

35

Daniel Millard / Joe Millard

ACU / GBR

WSP

7

19:55.069

26

23

Margo Sonn / Elvijs Mucenieks

EMF / EST

AYR

6

13:26.219

27

6

Maris Rupeiks / Haralds Kurpnieks

LaMSF / LAT

WSP

5

10:40.771

28

46

Sverre Lamp /

EMF / EST

AYR

3

7:12.700

29

130

Boudewijn Gommeren /

FMB / BEL

KTM

3

7:33.329

30

27

Andreas Clohse / Robbie Bax

FMB / BEL

2

4:14.217