do 30 lat - Trening kwalifikacyjny

2009 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda - Nekla, 5 kwietnia 2009
Ireneusz Gronostaj
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

55

Sebastian Rymacki

MKO Oborniki

7

1:23.631

2

2

4

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

7

1:23.972

2

3

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

7

1:24.498

4

4

11

Adam Majcher

Motopassion

7

1:25.164

3

5

111

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

6

1:26.251

2

6

7

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

5

1:26.981

1

7

184

Łukasz Stuczyński

NZ

5

1:27.028

2

8

311

Przemysław Kramer

MKO Oborniki

5

1:27.342

1

9

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

7

1:28.046

1

10

79

Marcin Nowak

MKS Nekla

5

1:28.445

3

11

3

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:28.839

4

12

26

Bartosz Małek

NZ

7

1:29.344

4

13

2

Piotr Dądaj

MKS Nekla

6

1:30.042

3

14

78

Andrzej Szukiel

WKM Wschowa

7

1:30.072

3

15

21

Jakub Podejma

MKS Nekla

5

1:30.779

4

16

72

Przemysław Nowak

MKS Nekla

4

1:30.869

2

17

76

Grzegorz Sienkiewicz

Nowy Tomyśl

6

1:31.048

1

18

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

6

1:32.043

1

19

77

Tomasz Durkacz

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:33.171

1

20

12

Lucjan Morawski

MX Koszalin

6

1:33.363

1

21

24

Dawid Obiegło

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:33.490

1

22

23

Marcin Dominik

MKS Nekla

6

1:33.524

3

23

14

Tomasz Tomaszewski

Klub Motorowy Szczecin

5

1:33.694

1

24

35

Krzysztof Obiegło

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:33.698

4

25

96

Łukasz Nurek

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:33.796

1

26

512

Bartosz Porankiewicz

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:33.802

2

27

42

Tomasz Bartkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

5

1:34.750

1

28

137

Andrzej Krukowski

MX Koszalin

6

1:34.945

5

29

259

Dariusz Faluta

WKM Wschowa

1

1:35.465

1

30

25

Piotr Keler

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:36.593

3

31

442

Krzysztof Minge

NZ

6

1:37.013

6

32

22

Łukasz Łajs

OKM Ostrów Wielkopolski

5

1:37.721

1

33

666

Sebastian Zieliński

OKM Ostrów Wielkopolski

6

1:37.908

3

34

934

Marcin Kaczmarek

MKO Oborniki

6

1:43.743

3