do 30 lat - Wyścig pierwszy

2009 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda - Nekla, 5 kwietnia 2009
Ireneusz Gronostaj
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

11

16:21.192

25

2

184

Łukasz Stuczyński

NZ

11

16:29.753

22

3

55

Sebastian Rymacki

MKO Oborniki

11

16:33.838

20

4

3

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

11

16:36.232

18

5

4

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

11

16:44.779

16

6

11

Adam Majcher

Motopassion

11

16:44.878

15

7

7

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

11

17:07.193

14

8

111

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

11

17:08.357

13

9

78

Andrzej Szukiel

WKM Wschowa

11

17:16.344

12

10

311

Przemysław Kramer

MKO Oborniki

11

17:26.296

11

11

26

Bartosz Małek

NZ

11

17:31.626

10

12

23

Marcin Dominik

MKS Nekla

11

17:35.496

9

13

79

Marcin Nowak

MKS Nekla

11

17:35.774

8

14

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

11

17:45.977

7

15

35

Krzysztof Obiegło

OKM Ostrów Wielkopolski

10

16:24.447

6

16

77

Tomasz Durkacz

OKM Ostrów Wielkopolski

10

16:28.847

5

17

24

Dawid Obiegło

OKM Ostrów Wielkopolski

10

16:29.639

4

18

2

Piotr Dądaj

MKS Nekla

10

16:31.951

3

19

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

10

16:37.127

2

20

21

Jakub Podejma

MKS Nekla

10

16:43.582

1

21

72

Przemysław Nowak

MKS Nekla

10

16:44.859

22

14

Tomasz Tomaszewski

Klub Motorowy Szczecin

10

16:56.777

23

76

Grzegorz Sienkiewicz

Nowy Tomyśl

10

16:59.161

24

137

Andrzej Krukowski

MX Koszalin

10

17:01.069

25

12

Lucjan Morawski

MX Koszalin

10

17:01.720

26

512

Bartosz Porankiewicz

OKM Ostrów Wielkopolski

10

17:05.295

27

42

Tomasz Bartkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

10

17:18.326

28

934

Marcin Kaczmarek

MKO Oborniki

10

17:54.833

29

96

Łukasz Nurek

OKM Ostrów Wielkopolski

9

16:27.540

30

442

Krzysztof Minge

NZ

9

16:32.954

31

22

Łukasz Łajs

OKM Ostrów Wielkopolski

9

16:43.168

32

666

Sebastian Zieliński

OKM Ostrów Wielkopolski

4

6:56.844

33

25

Piotr Keler

OKM Ostrów Wielkopolski

1

4:55.955