https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
pow. 30 lat - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej II Runda
-
Nekla
, 5 kwietnia 2009
Ireneusz Gronostaj
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #122 Radosław Matuszczak
2 - #4 Sebastian Kałużny
3 - #1 Konrad Różański
4 - #96 Paweł Szygenda
5 - #26 Przemysław Bandosz
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #30 Paweł Poprawa
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #93 Maciej Korbolewski
10 - #359 Wojciech Mizuro
11 - #7 Mirosław HUSAR
12 - #31 Sebastian Szkopek
13 - #737 Sebastian Dąbrowski
14 - #5 Michał Pawłowski
15 - #377 Marek Jasiński
16 - #10 Piotr Urban
17 - #37 Mirosław Czajkowski
18 - #11 Sławomir Budnik
19 - #113 Grzegorz Karczewski
20 - #27 Piotr Tomala
21 - #48 Maciej Godlewski
22 - #11a Piotr Kusztelski
23 - #9 Ireneusz Rybiński
24 - #8 Karol Okupniak
25 - #33 Leszek Stachowiak
26 - #18 Grzegorz Kuźmicki
27 - #39 Robert Szewczyk
28 - #49 Tomasz Rybiński
29 - #23 Roman Kordun
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #122 Radosław Matuszczak
2 - #4 Sebastian Kałużny
3 - #1 Konrad Różański
4 - #96 Paweł Szygenda
5 - #26 Przemysław Bandosz
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #30 Paweł Poprawa
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #93 Maciej Korbolewski
10 - #359 Wojciech Mizuro
11 - #7 Mirosław HUSAR
12 - #31 Sebastian Szkopek
14 - #5 Michał Pawłowski
15 - #377 Marek Jasiński
16 - #10 Piotr Urban
17 - #37 Mirosław Czajkowski
18 - #11 Sławomir Budnik
19 - #113 Grzegorz Karczewski
20 - #27 Piotr Tomala
21 - #48 Maciej Godlewski
22 - #11a Piotr Kusztelski
23 - #9 Ireneusz Rybiński
24 - #8 Karol Okupniak
25 - #33 Leszek Stachowiak
26 - #18 Grzegorz Kuźmicki
27 - #39 Robert Szewczyk
28 - #49 Tomasz Rybiński
29 - #23 Roman Kordun
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Radosław Matuszczak
16.970
16:14:29.691
1
1:37.165
55.6
1:54.135
16:16:06.856
+8.037
1:29.128
2
1:35.945
56.3
3:30.080
16:17:42.801
+6.052
1:29.893
3
1:37.384
55.5
5:07.464
16:19:20.185
+6.970
1:30.414
4
1:37.358
55.5
6:44.822
16:20:57.543
+3.717
1:33.641
5
1:40.064
54.0
8:24.886
16:22:37.607
+8.425
1:31.639
6
1:41.392
53.3
10:06.278
16:24:18.999
+7.705
1:33.687
7
1:41.874
53.0
11:48.152
16:26:00.873
+9.121
1:32.753
8
1:46.712
50.6
13:34.864
16:27:47.585
+12.255
1:34.457
9
1:43.333
52.3
15:18.197
16:29:30.918
+11.333
1:32.000
10
1:42.388
52.7
17:00.585
16:31:13.306
+9.143
1:33.245