MX OPEN 1. krok - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny

II Runda Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny - Łęczna, 31 maja 2009
Paweł Grzegorczyk
Lech Wiśniewski
Piotr Wierzbowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

801

Kamil Kołodziejczyk

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

7

14:50.756

25

2

13

Patryk Chodniewicz

NZ

Suzuki

7

15:10.760

22

3

128

Piotr Kuśmierzak

Suzuki

7

15:38.933

20

4

44

Tomasz Basiak

Polska

Yamaha

7

15:45.709

18

5

6

Rafał Okoń

KM Cross Ekoklinkier

Yamaha

7

15:50.336

16

6

800

Wojciech Przytuła

ORS Biłgoraj

Yamaha

7

15:53.614

15

7

114

Mateusz Psiuk

7

16:03.097

14

8

15

Marcin Kołodziejczyk

Niezrzeszony

Yamaha

7

16:11.824

13

9

73

Piotr Marczydło

Polska

Yamaha

7

16:12.037

12

10

53

Marek Ziętek

KM Cross Ekoklinkier

KTM

7

16:29.690

11

11

141

Michał Studnicki

Polska

7

16:32.059

10

12

85

Krzysztof Kaczka

Polska

Kawasaki

7

16:45.042

9

13

1

Jakub Kowalik

Niezrzeszony

KTM

7

16:51.544

8

14

69

Maciej Żurkowski

Polska

Honda

7

17:02.611

7

15

64

Jacek Józefczuk

Niezrzeszony

Yamaha

6

14:53.109

6

16

322

Przemysław Franczak

Polska

Yamaha

6

14:53.125

5

17

67

Andrzej Marczydło

6

14:55.351

4

18

96

Sebastian Frankiewicz

KM Cross Ekoklinkier

Suzuki

6

14:56.189

3

19

37

Sebastian Kucharewicz

6

15:07.287

2

20

50

Kamil Borowski

Niezrzeszony

Yamaha

6

15:10.023

1

21

4

Tomasz Kowalczyk

NZ

Yamaha

6

15:48.927

22

69

Stefan Pingiel

6

16:29.744

23

351

Robert Zakrzewski

SM Bogdanka

Honda

6

16:33.871

24

2

Rafał Wójcik

Polska

Yamaha

6

16:38.242

25

16

Leszek Popko

ORS Biłgoraj

KTM

6

16:40.465

26

10

Paweł Próchniak

KM Cross Ekoklinkier

Honda

6

16:41.581

27

599

Artur Młynarczyk

Polska

Yamaha

6

17:13.112

28

8

Arkadiusz Godzisz

Niezrzeszony

Honda

6

17:22.412

29

400

Marek Ostasz

5

14:50.365

30

18

Wojciech Wszoła

5

15:09.488

31

91

Zbigniew Marciniak

5

15:20.482

32

9

Michał Dąbrowski

5

16:10.602

33

5

Kamil Bronecki

KM Cross Ekoklinkier

KTM

5

16:33.841

34

29

Rafał Gąsior

KM Cross Ekoklinkier

Honda

2

13:58.631