https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/P4T
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Amator - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Puchar Czterech Torów
Turniej Czterech Torów I Runda
-
Konary
, 19 kwietnia 2009
Przemysław Bik
Waldemar Salamon
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #9 Jacek Płonka
2 - #8 Oskar Pyszczek
3 - #43 Łukasz Komendera
4 - #5 Szymon Miśkowiec
5 - #12 Maciej Romanowski
6 - #14 Konrad Cholewiński
7 - #917 Michał Płaskociński
8 - #72 Adrian Puc
9 - #1 Patryk Gawlas
10 - #7 Adam Korzonek
11 - #4 Łukasz Miśkowiec
12 - #92 Dawid Stolicki
13 - #17b Michał Rybus
14 - #17a Michał Maj
15 - #56 Krzysztof Baczyś
16 - #74 Alan Paciejowski
17 - #2 Dawid Zborowski
18 - #17 Łukasz Wójtowicz
19 - #62 Mateusz Turski
20 - #3 Michał Podsiadło
21 - #78 Kamil Bigaj
22 - #16 Konrad Rożkiewicz
23 - #97 Remigiusz Rutka
24 - #11a Jakub Lubasek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #9 Jacek Płonka
2 - #8 Oskar Pyszczek
3 - #43 Łukasz Komendera
4 - #5 Szymon Miśkowiec
5 - #12 Maciej Romanowski
6 - #14 Konrad Cholewiński
7 - #917 Michał Płaskociński
8 - #72 Adrian Puc
10 - #7 Adam Korzonek
11 - #4 Łukasz Miśkowiec
12 - #92 Dawid Stolicki
13 - #17b Michał Rybus
14 - #17a Michał Maj
15 - #56 Krzysztof Baczyś
16 - #74 Alan Paciejowski
17 - #2 Dawid Zborowski
18 - #17 Łukasz Wójtowicz
19 - #62 Mateusz Turski
20 - #3 Michał Podsiadło
21 - #78 Kamil Bigaj
22 - #16 Konrad Rożkiewicz
23 - #97 Remigiusz Rutka
24 - #11a Jakub Lubasek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jacek Płonka
18.872
14:59:34.561
1
1:54.312
47.2
2:13.184
15:01:28.873
+14.161
1:40.151
2
1:51.488
48.4
4:04.672
15:03:20.361
+12.095
1:39.393
3
1:50.794
48.7
5:55.466
15:05:11.155
+10.539
1:40.255
4
1:50.951
48.7
7:46.417
15:07:02.106
+9.106
1:41.845
5
1:50.972
48.7
9:37.389
15:08:53.078
+9.953
1:41.019
6
1:51.162
48.6
11:28.551
15:10:44.240
+7.011
1:44.151
7
1:53.133
47.7
13:21.684
15:12:37.373
+7.004
1:46.129
8
1:57.647
45.9
15:19.331
15:14:35.020
+8.393
1:49.254
9
1:54.768
47.1
17:14.099
15:16:29.788
+9.277
1:45.491
10
1:56.051
46.5
19:10.150
15:18:25.839
+10.681
1:45.370