MX1 - Trening dowolny

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

4

2:05.166

4

2

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

4

2:06.105

4

3

118

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

2

2:08.191

4

4

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

4

2:08.941

4

5

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:09.314

4

6

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

3

2:13.759

3

7

91

Rafał Kiczko

AP Warszawa

4

2:13.846

4

8

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

3

2:13.861

4

9

377

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

3

2:13.947

3

10

122

Józef Sawicki

Off Road Białystok

3

2:14.174

4

11

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

4

2:14.281

4

12

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

3

2:15.229

4

13

59

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

2

2:16.157

4

14

32

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

2

2:18.215

4

15

39

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

3

2:18.730

3

16

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

3

2:18.744

3

17

555

Łukasz Grzybowski

NZ

3

2:24.356

4

18

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

2

2:24.525

3

19

67

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

3

2:25.339

3

20

16

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:26.058

3

21

102

Mariusz Kubat

NZ

2

2:26.567

3

22

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

3

2:28.708

3

23

72

Jarosław Ziemacki

AMK Poltarex Człuchów

2

2:31.311

3

24

177

Michał Kędziora

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:31.387

3

25

567

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:31.877

3

26

86

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

3

2:34.883

3

27

181

Jacek Wroński

AP Warszawa

3

2:35.468

3

28

34

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

3

2:35.820

3

29

27

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:35.998

2

30

69

Łukasz Hepner

NZ

3

2:37.317

3

31

89

Lesław Oczoś

RKM Raptor

2

2:38.234

2

32

78

Konrad Drożdżewski

ŁKM Łowicz

1

2:46.200

2