MX1 - Wyścig drugi

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

12

24:20.794

2

377

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

12

24:23.055

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

12

24:59.773

25

4

214

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

25:14.971

22

5

16

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:17.271

20

6

91

Rafał Kiczko

AP Warszawa

12

25:36.070

7

515

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:08.922

8

59

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

12

26:21.226

18

9

32

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

12

26:23.736

10

122

Józef Sawicki

Off Road Białystok

12

26:37.167

16

11

37

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

11

24:55.701

15

12

14

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

11

24:59.827

14

13

12

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

11

25:07.514

13

14

18

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

11

25:25.828

12

15

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

11

25:27.908

11

16

39

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

11

25:42.618

10

17

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

26:12.624

9

18

104

Mariusz Kubat

NZ

10

24:22.156

8

19

567

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:42.344

7

20

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

10

24:45.633

6

21

27

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

25:26.319

5

22

89

Lesław Oczoś

RKM Raptor

10

25:35.624

4

23

69

Łukasz Hepner

NZ

10

25:40.074

3

24

78

Konrad Drożdżewski

ŁKM Łowicz

10

25:54.624

2

25

72

Jarosław Ziemacki

AMK Poltarex Człuchów

10

26:13.475

1

26

86

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

10

26:14.970

27

181

Jacek Wroński

AP Warszawa

9

23:06.259

28

177

Michał Kędziora

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

18:58.513

29

34

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

7

18:47.167