MX2 - Trening dowolny

2009 | Motocross | Puchar Polski

Puchar Polski I Runda (MX65,MX85,MX2,MX1) - Radom, 5 kwietnia 2009
Barbara Knap
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

1

1:05.436

5

2

131

Patryk Kwaśny

LKS Jastrząb Lipno

3

2:03.268

5

3

506

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Bros Racing

3

2:06.886

5

4

42

Paweł Szturomski

AP Głogów

2

2:07.197

5

5

503

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:07.338

5

6

221

Oskar Barański

NZ

5

2:07.472

5

7

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

3

2:08.183

5

8

125

Sebastian Banaś

NZ

AMROL Team Lipnica

2

2:08.319

3

9

107

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

1

2:08.551

5

10

94

Radosław Boczek

RTM Radom

4

2:12.152

5

11

36

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

4

2:12.978

5

12

148

Tomasz Pacyga

K-MTR Osielec

4

2:13.897

5

13

119

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

2

2:14.131

4

14

29

Damian Dymowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:14.532

5

15

28

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

4

2:15.566

5

16

109

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

2

2:18.105

5

17

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

2

2:20.300

4

18

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

4

2:20.442

4

19

35

Piotr Wojtyło

Crosteam Zielona Góra

3

2:20.475

4

20

152

Mikołaj Kołodziejak

KM Szarak Sochaczew

3

2:20.677

4

21

63

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

3

2:22.217

4

22

155

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

3

2:24.038

4

23

170

Allan Liberkowski

Cross-ATV Piła

2

2:24.066

3

24

150

Tomasz Dróżdż

NZ

3

2:24.719

4

25

14

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

4

2:25.222

5

26

140

Sylwester Nieckula

K-MTR Osielec

3

2:25.493

4

27

118

Wojciech Stypa

WKM Więcbork

2

2:25.776

4

28

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

3

2:26.065

4

29

90

Krzysztof Marszałek

AP Głogów

2

2:26.240

4

30

68

Piotr Kudela

RKM Raptor

4

2:26.574

4

31

38

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

4

2:26.835

4

32

45

Mateusz Owczarek

ŁKM Łowicz

2

2:27.339

5

33

119

Wacław Chrabelski

GKM Grodzisk

1

2:28.780

1

34

64

Rafał Karcz

RKM Raptor

3

2:29.127

4

35

98

Majkel Walkiewicz

NZ

3

2:31.493

4

36

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

4

2:33.425

4

37

114

Karol Serowiec

KM Quercus Romanówka

3

2:35.252

4

38

110

Robert Michalski

TNT Łomianki

4

2:37.533

4

39

227

Piotr Kaczorowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:38.129

2

40

93

Paweł Pruszczyński

AP Głogów

4

2:39.327

4

41

111

Piotr Kolanowski

TNT Łomianki

2

2:39.806

4

42

690

Przemysław Listowski

NZ

2

2:48.104

2

43

53

Krystian Jędrzejewski

ŁKM Łowicz

3

2:49.241

3

44

149

Tomasz Działek

K-MTR Osielec

4

2:49.590

4

45

121

Grzegorz Ranachowski

GAMK Gdańsk

2

2:50.418

4